| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 30 works day |
| Μάρκα | Wirecan |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO |
| Αριθμός μοντέλου | 80+60+50 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστική μεμβράνη + ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | Wirecan | Αριθμός μοντέλου | 80+60+50 |
| Certification | ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Σετ | Όροι πληρωμής | T/T |
| Χρόνος Παράδοσης | ημέρα 30 εργασιών | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστική μεμβράνη + ξύλινο κουτί |
| Χρήση | Κούρδισμα | Παραγωγικότητα | 30 μέτρα το λεπτό |
| Πρώτη ύλη | ελαφριά λωρίδα | Τροφοδοτικό | 28 kW |
| Τύπος | μηχανή κατασκευής καλωδίων | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο παραγωγής |
| Εξουσία | 5 kw | Τελική παραγωγή | το σύρμα |
| Διάμετρος σύρματος | 0.5 τετραγωνικά χιλιοστά - 6 τετραγωνικά χιλιοστά, κάτω από 10 τετραγωνικά χιλιοστά | Η ταχύτητα τροχιάς | 780 στροφές ανά λεπτό μέγιστο |
| Παραγωγική ικανότητα | 100m/min | Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Σαουδική Αραβία |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο | Τελειωμένη διάμετρος καλωδίου | 1.0-12mm |
Η γραμμή εξώθησης 80+60+50mm έχει σχεδιαστεί ως ένα σύστημα συν-εξώθησης πολλαπλών στρώσεων, επιτρέποντας τον ακριβή έλεγχο κάθε στρώσης υλικού.
Δυνατότητα
Συν-Εξώθησης
Το
σύστημα
υποστηρίζει
συν-εξώθηση
δύο
ή
τριών
στρώσεων,
επιτρέποντας
δομές
όπως
δέρμα–πυρήνας–δέρμα
ή
συνδυασμούς
μόνωσης–θήκης.
Ανεξάρτητος
Έλεγχος
Εξωθητήρα
Κάθε
εξωθητήρας
λειτουργεί
ανεξάρτητα
ενώ
συγχρονίζεται
μέσω
ενός
συστήματος
ελέγχου
PLC,
εξασφαλίζοντας
σταθερή
απόδοση,
ακριβές
πάχος
στρώσης
και
σταθερή
ποιότητα
προϊόντος.
Χρησιμοποιείται για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ηλεκτρικών καλωδίων όπου διαφορετικά υλικά εξυπηρετούν διαφορετικές λειτουργίες:
Εσωτερική στρώση μόνωσης
Εξωτερική θήκη ή προστατευτική στρώση
Στρώση χρωματικής κωδικοποίησης
Τα εφαρμόσιμα υλικά περιλαμβάνουν PVC, PE, XLPE και LSZH/LSHF, πληρώντας διάφορα ηλεκτρικά και πρότυπα ασφαλείας.
Κατάλληλο για την κατασκευή πολύστρωτων σωλήνων με βελτιωμένη απόδοση:
Άκαμπτες εσωτερικές και εξωτερικές στρώσεις PVC
Μικρο-κλειστή στρώση πόρων ή αφρώδης μεσαία στρώση
Αυτή η δομή παρέχει βελτιωμένη ηχομόνωση, θερμομόνωση, αντοχή στην κρούση και μειωμένη κατανάλωση υλικού.
Υψηλή ευελιξία για συν-εξώθηση πολλαπλών υλικών και πολλαπλών χρωμάτων
Ακριβής έλεγχος πάχους στρώσης
Βελτιωμένη απόδοση προϊόντος και απόδοση υλικού
Κατάλληλο για συνεχή, βιομηχανική παραγωγή υψηλής απόδοσης
Ιδανικό για εξαγωγείς που στοχεύουν στις ευρωπαϊκές και βορειοαμερικανικές αγορές
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαμόρφωση Εξωθητήρα | 80mm + 60mm + 50mm |
| Τύπος Εξώθησης | Συν-εξώθηση τριών στρώσεων |
| Εφαρμόσιμα Προϊόντα | Πολύστρωτο σύρμα, καλώδιο, σύνθετη εξώθηση |
| Εφαρμόσιμα Υλικά | PVC / PE / XLPE / LSZH |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + Οθόνη αφής |
| Έλεγχος Θερμοκρασίας | Ανεξάρτητος έλεγχος θερμοκρασίας πολλαπλών ζωνών |
| Ταχύτητα Γραμμής | Έως 300 m/min (ανάλογα με το προϊόν) |
| Δομή Στρώσης | Συν-εξώθηση 2 ή 3 στρώσεων |
| Παροχή Ρεύματος | AC 380V / 50Hz / 3 Φάσεις |
| Μέθοδος Ψύξης | Αύλακα ψύξης νερού |
| Έλεγχος Διαμέτρου | Προαιρετικός μετρητής διαμέτρου λέιζερ |
| Δοκιμή Σπινθήρα | Προαιρετικό |
| Κατάσταση Μηχανής | Ολοκαίνουργιο |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |



