| Τιμή | US$0.01~9.99/PC |
| MOQ | 1PCS |
| Ωρα παράδοσης | 5-9 working days depends on QTY |
| Μάρκα | DF/OEM/Nuetral |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | Tk-PT-3,0-2m-lcu-stu-os2-OM1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000PCS/DAY |
| Brand Name | DF/OEM/Nuetral | Πρότυπος αριθμός | Tk-PT-3,0-2m-lcu-stu-os2-OM1 |
| Certification | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pcs | Price | US$0.01~9.99/PC |
| Όροι πληρωμής | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000PCS/DAY |
| Χρόνος παράδοσης | 5-9 οι ημέρες εξαρτάται από QTY | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όνομα προϊόντος | Κλιματισμός λειτουργίας της οπτικής ινώδους σύνδεσης | Απώλεια αλληλεπίδρασης | ≤ 0,3dB ((850nm, 1300nm) |
| Απώλεια επιστροφής | ≥50dB (SM UPC), ≥60dB (APC), ≥20dB (MM PC) | Τύπος ινών | OM1 έως OS2 |
| Διάμετρος | 3,0 χλστ | Τύπος σύνδεσης | UPC, APC |
| Υλικό σακακιού | LSZH | Χρώμα | Πορτοκάλι, κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος κύματος | 1310nm, 1550nm | Μήκος | 2m ή προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ +65 °C | Διάμετρος ινών | 9/125 |
Τα καλώδια patch με συνθήκες λειτουργίας είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές Gigabit Ethernet με μακρύ κύμα (1310nm) μέσω πολυμέτωπης ινών.με δύο πολυμερείς ίνες στο ένα άκρο και μία πολυμερή και μία μονομερή ίνες στο άλλο άκρο.
Αυτά τα καλώδια επικάλυψης απαιτούνται με -LX ή μακροκύματα Gigabit Ethernet δέκτες που χρησιμοποιούν τόσο μονοτροπικές όσο και πολυτροπικές ίνες.οι δέκτες-αποδέκτες μπορούν να παράγουν πολλαπλά σήματα που προκαλούν καθυστέρηση διαφορικής λειτουργίας (DMD)Ένα καλώδιο επικάλυψης συνθηκών απομακρύνει αυτά τα πολλαπλά σήματα, εξαλείφοντας προβλήματα στο τέλος του δέκτη.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος ινών | SM (9/125μm), MM (50/125μm, 62,5/125μm) |
| Πολωνικά | UPC, APC, UPC |
| Απώλεια εισαγωγής |
Α→Β:
850nm,
1300nm
≤0,20dB Β→Α: 850nm, 1300nm ≤0,20dB C→D: 850nm, 1300nm ≤15.0dB ((50/125) ≤18.0dB ((62.5/125) C→D: 1310nm, 1550nm ≤2.1dB ((50/125) ≤2.6dB ((62.5/125) D→C: 850nm, 1300nm ≤0,20dB |
| Επιστροφή απώλειας | ΜΜ/UPC≥50dB, APC≥60dB, MM/UPC≥20dB |
| Επαναληψιμότητα | 1000 φορές τυπική τιμή μεταβολής ≤ 0,20dB |
| Αντικατάστατη | ≤ 0,20 dB |
| Υλικό σακάτου (προαιρετικό) | LSZH, PVC |
| Λειτουργία ινών (προαιρετική) | G652D, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4 |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 / 3,0 mm |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +65°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 έως +85°C |
Ανταγωνιστική τιμολόγηση για τις χύδη ποσότητες - διαπραγματεύσιμη τιμή με βάση τον όγκο παραγγελίας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στον τομέα αυτό, παρέχουμε εξαιρετική υπηρεσία και επαγγελματική τεχνική υποστήριξη.
Αν σας ενδιαφέρουν τα προϊόντα μας ή έχετε ερωτήσεις, παρακαλώΣτείλτε μας ένα ερώτημα.



