| Τιμή | USD |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-7 Working Days |
| Μάρκα | TAKFLY |
| Θέση προέλευσης | SHENZHEN, ΚΊΝΑ |
| Certification | CE, ROHS, CPR, ISO9001, ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | FC διπλό Patchcord |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστικές τσάντες + χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal κ.λπ. |
| Brand Name | TAKFLY | Πρότυπος αριθμός | FC διπλό Patchcord |
| Certification | CE, ROHS, CPR, ISO9001, ISO14001 | Θέση προέλευσης | SHENZHEN, ΚΊΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | USD |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal κ.λπ. | Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλαστικές τσάντες + χαρτοκιβώτια | προϊόν | οπτική ίνα patchcord |
| Συνδετήρας ινών | SC/LC/FC/ST/E2000/DIN/MTRJ κ.λπ. | Τύπος ινών | SM (G652、 G655、 G657) ΚΚ (OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίων | 2.0mm、 3.0mm ή προσαρμοσμένος (simplex/ντούμπλεξ) | Εξωτερικό υλικό θηκών | PVC、 LSZH、 TPU |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB | Επιστροφής απώλεια | APC、 SM≥ 60 DB、 UPC SM≥50dB PC ΚΚ ≥ 35 DB |
| εκτατή δύναμη | >70N | Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ | Κάμπτοντας ακτίνα (στατική/δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
FC διπλό χρώμα Patchcord LSZH/PVC Aqua οπτικών ινών 2.0mm OM3
Οπτική ίνα Patchcord - εφαρμογές:
Ø CATV
Ø δίκτυα τηλεπικοινωνιών
Ø ενεργός λήξη συσκευών
Ø δίκτυα τοπικής περιοχής (LANS)
Ø στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
Ø εξοπλισμός δοκιμής
Ø δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
Οπτική ίνα Patchcord - χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια αντανάκλασης
Ø καλή δυνατότητα ανταλλαγής
Ø καλή διάρκεια
Ø υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
Ø πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
Οπτική ίνα Patchcord - προδιαγραφές:
| Τύπος προσώπου τελών | PC, UPC ΚΑΙ APC |
| Τύπος ινών | SM (G652, G655, G657) ΚΚ (OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίων | 2.0, 3.0 ή προσαρμοσμένος (simplex/ντούμπλεξ) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3 DB |
| Επιστροφής απώλεια | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 DB, PC ΚΚ ≥ 35 DB |
| Επανάληψη | ≤ 0,1 |
| Διάρκεια | ≤ 0.2dB |
| Ανταλλαξιμότητα | ≤ 0.2dB |
| Εκτατή δύναμη | >70N |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Εξωτερικό υλικό θηκών | PVC, LSZH, TPU |
| Κάμπτοντας ακτίνα (στατική/δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
Οπτική ίνα Patchcord - εικόνες προϊόντων:
Οπτική ίνα Patchcord - εφαρμογές:
Οπτική ίνα Patchcord - επισκόπηση TAKFLY
Οπτική ίνα Patchcord - πιστοποιητικά TAKFLY:
Οπτική ίνα Patchcord - παγκόσμιες εκθέσεις TAKFLY:
Οπτική
ίνα
Patchcord
-
υπηρεσίες
TAKFLY:
1.Order
διακήρυξη:
Συνεχίστε
σε
24
ώρες
για
να
εγγυηθεί
την
πρώτη
απάντηση
στους
πελάτες,
καμία
δύναμη
κινητών
τηλεφώνων
από
όλη
την
ημέρα
2.Order
παραγωγή:
Κρατήστε
την
πολύ
στενή
αφή
με
το
τμήμα
παραγωγής
για
να
εγγυηθείτε
το
σωστό
χρόνο
παράδοσης
στους
πελάτες
3.Before
αποστολή:
Οι
πωλήσεις
μας
διπλός
έλεγχος
η
ποσότητα,
η
συσκευασία
και
η
δύναμη
διαταγής
των
χαρτοκιβωτίων
θα
απέφευγαν
χαμένος
και
ζημία
4.After
αποστολή:
Συνεχίστε
τη
θέση
ναυτιλίας
και
υποβολή
έκθεσης
στους
πελάτες
5.Shipment:
DHL,
UPS,
FEDEX,
TNT,
EMS,
ΘΆΛΑΣΣΑ,
ΑΈΡΑΣ
Κ.ΛΠ.
Εάν
ενδιαφέρετε
ή
έχετε
οποιαδήποτε
ερώτηση,
γιατί
να
μην
στείλει
την
έρευνα;
Η
υποδοχή
&
το
κάνει
ακριβώς!!!



