| Τιμή | 99 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | OEM |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO, CE RoHS |
| Αριθμός μοντέλου | DF-MC-10G |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | από Foam Box+Standard Carton |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 50000 τμχ το μήνα |
| Brand Name | OEM | Αριθμός μοντέλου | DF-MC-10G |
| Certification | ISO, CE RoHS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | 99 |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 50000 τμχ το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-8 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | από Foam Box+Standard Carton |
| Παράμετροι Port | 1*SFP, 1*RJ45 | Ρυθμός δεδομένων | 10 γρ |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό DC 12V 2A | Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 C ~ +50 C |
10G μη διαχειριζόμενος μετατροπέας μέσων με θύρα SFP + & RJ45, σχεδιασμένος για μεγάλες ομάδες εργασίας που απαιτούν επέκταση δικτύου Ethernet υψηλής ταχύτητας.παρέχοντας υψηλές επιδόσεις, οικονομικά αποδοτικές λύσεις για δίκτυα πανεπιστημιούπολης LAN.
Αυτός ο μετατροπέας ινών μέσων διευρύνει τις αποστάσεις μετάδοσης δικτύου από 100 μέτρα πάνω από καλώδια χαλκού μέχρι 120 χιλιόμετρα μέσω οπτικών ινών, ενώ προσφέρει προστασία απομόνωσης, βελτιωμένη ασφάλεια δεδομένων,ανώτερη σταθερότητα, και εύκολη συντήρηση.
| Μέθοδος πρόσβασης | 1 × 10G RJ45, 1 × 10Gbase-FX (πύλη SFP) |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Πλήρη/Μέσα διπλό |
| Τυπικό πρωτόκολλο | IEEE802.3 1000 βάσης-T, IEEE802.3u 10/100/1000 βάσης-SX/TX, IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d σπασμός δέντρο, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εξωτερικό συνεχές 12V 2A (πρότυπο), προαιρετικό 5V 4A |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Η υγρασία | 5% έως 90% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 70°C |



