| Τιμή | US$0.01~US$49.99 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-9 working days |
| Μάρκα | TK/DF/Neutral |
| Certification | CE, ROHS, REACH, CPR EN50575 |
| Αριθμός μοντέλου | TK-48F-PC-LU-LU-XXXM |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ την εβδομάδα |
| Brand Name | TK/DF/Neutral | Αριθμός μοντέλου | TK-48F-PC-LU-LU-XXXM |
| Certification | CE, ROHS, REACH, CPR EN50575 | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 |
| Price | US$0.01~US$49.99 | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ την εβδομάδα | Χρόνος Παράδοσης | 7-9 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυπική συσκευασία εξαγωγής | Όνομα προϊόντος | patchcord οπτικών ινών |
| Μήκος | 20m ή προσαρμοσμένο | Διάμετρος ινών | 9/125μm |
| Τύπος καλωδίου | Μονής λειτουργίας ή πολλαπλών μεταφορών | Δόνηση | ≤0,2dB |
| Τύπος σύνδεσης | LC, SC, FC, ST | Θήκη | LSZH |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ +65 °C | Υλικό καλωδίου | LSZH/PVC |
| Σύνδεσμος συνδετήρα | Πράσινο/Μπλε/Μπεζ/ Aqua/ Ματζέντα | Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Data Centers, CATV, LAN |
| Απώλεια εισαγωγής | <= 0,3 dB | Πακέτο μεταφοράς | Ρολ |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, REACH, ISO9001, ISO14001 |
Η Takfly κατασκευάζει πολυπυρηνικά καλώδια Breakout Fiber Patch με ανθεκτικά πόδια, προετοιμασμένα με συνδετήρες LC ή SC.Ανάλογα με την προσθήκη συστημάτων διακοπής καλωδίων ινών για αυξημένη αντοχή και ευελιξία.
Τα καλώδια πολλαπλών πυρήνων / νημάτων διανομής ινών είναι κατασκευασμένα με χρωματικά κωδικοποιημένες ίνες 900um και μπορούν να φιλοξενήσουν 2 έως 24 ίνες σε ένα μόνο κορμό ή κάλυμμα.ή 12 ίνες συγκεντρώνονται σε υπομονάδες, που αριθμούνται μεμονωμένα και περιέχονται σε εξωτερικό μπουφάν.
Το Takfly breakout fiber patch cable παρέχει μια βολική και οικονομικά αποδοτική εναλλακτική λύση για την εκτέλεση πολλαπλών ατομικών καλωδίων ινών ή jumpers.το κύτταρο ινών προσφέρει υψηλή πυκνότητα, εργοστασιακά ολοκληρωμένο και δοκιμασμένο διάλυμα.
Το πολυπυρηνικό καλώδιο διακοπής ινών διευκολύνει γρήγορες και απλές συνδέσεις μεταξύ των κεντρικών τοποθεσιών επικάλυψης και των χώρων εργασίας, εξαλείφοντας την ανάγκη για πρόσθετη σύνδεση ή τερματισμούς πεδίου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2004 |
| Τύπος τελικής όψης | ΑΕΠ/ΑΕΠ |
| Τύπος ινών | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημάτων. |
| Διάμετρος καλωδίου | 10.5mm |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3 dB |
| Επιστροφή απώλειας | Η UPC SM ≥50dB, η APC SM ≥60dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Δυνατότητα | ≤ 0,2 dB |
| Αντικατάστατη | ≤ 0,2 dB |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 70N |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 80°C |
| Υλικό εξωτερικής κάλυψης | LSZH |
| Ράδιο κάμψης (στατικό/δυναμικό) | 10D/20D |
| Διάρκεια | 10M, 20M, 50M, 100M ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος Fanout | 0.5M, 1M ή προσαρμοσμένα |
| Διάμετρος πλέγματος | 20,0 mm |
Εργάζομαι σε αυτόν τον τομέα για περισσότερα από 10 χρόνια, πιστεύω ότι θα μπορούσα να σας δώσω πολύ καλή υπηρεσία και επαγγελματικές απαντήσεις!
Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε αμφιβολίες, γιατί δεν μου στέλνετε αμέσως μια ερώτηση;



