| Τιμή | US$0.01~US$49.99 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-9 working days |
| Μάρκα | TK/DF/Neutral |
| Certification | CE, ROHS, REACH, CPR EN50575 |
| Αριθμός μοντέλου | TK-48F-PC-LA-LA-XXXM |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ την εβδομάδα |
| Brand Name | TK/DF/Neutral | Αριθμός μοντέλου | TK-48F-PC-LA-LA-XXXM |
| Certification | CE, ROHS, REACH, CPR EN50575 | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 |
| Price | US$0.01~US$49.99 | Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ την εβδομάδα | Χρόνος Παράδοσης | 7-9 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυπική συσκευασία εξαγωγής | Όνομα προϊόντος | patchcord οπτικών ινών |
| Μήκος | 20m ή προσαρμοσμένο | Διάμετρος ινών | 9/125μm |
| Τύπος καλωδίου | Μονής λειτουργίας ή πολλαπλών μεταφορών | Δόνηση | ≤0,2dB |
| Τύπος σύνδεσης | LC, SC, FC, ST | Θήκη | LSZH |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ +65 °C | Υλικό καλωδίου | LSZH/PVC |
| Σύνδεσμος συνδετήρα | Πράσινο/Μπλε/Μπεζ/ Aqua/ Ματζέντα | εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες, Data Centers, CATV, LAN |
| Απώλεια εισαγωγής | <= 0,3 dB | Πακέτο μεταφοράς | Ρολ |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, REACH, ISO9001, ISO14001 |
Η Takfly είναι κορυφαίος κατασκευαστής και προμηθευτής καλωδίων οπτικής ίνας breakout με εκτενή εμπειρία. Προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και χονδρικές προσαρμοσμένες λύσεις για διαμορφώσεις 12/24/36/48/72/96/144 πυρήνων. Δείγματα διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
Το καλώδιο οπτικής ίνας Breakout 12/24/36/48/72/96/144 πυρήνων έχει σχεδιαστεί για δίκτυα FTTH, FTTx και τηλεπικοινωνιών υψηλής πυκνότητας. Αυτό το καλώδιο χωρίζει κορδέλες πολλαπλών πυρήνων σε μεμονωμένες μονάδες ινών για άμεση τερμάτιση ή ενσωμάτωση σε πάνελ σύνδεσης. Το στιβαρό περίβλημα PVC/LSZH και οι υψηλής απόδοσης σύνδεσμοι εξασφαλίζουν ελάχιστη απώλεια και μέγιστη αξιοπιστία σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | LC |
| Τύπος ακραίας επιφάνειας | APC |
| Τύπος ίνας | SM G652D, SM G657A1, SM G657A2 |
| Διάμετρος καλωδίου | 10,5 χιλ. |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3 dB |
| Απώλεια ανάκλασης | UPC SM≥50dB, APC SM ≥60dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,1 |
| Ανθεκτικότητα | ≤ 0,2dB |
| Δυνατότητα εναλλαγής | ≤ 0,2dB |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >70N |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | LSZH |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | 10M, 20M, 50M, 100M ή κατά παραγγελία |
| Μήκος ανεμιστήρα | 0,5M, 1M ή κατά παραγγελία |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 2,0 χιλ. |
Εργάζομαι σε αυτόν τον τομέα για περισσότερα από 10 χρόνια και μπορώ να παρέχω άριστη εξυπηρέτηση και επαγγελματικές απαντήσεις!
Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, στείλτε μου αμέσως μια ερώτηση!



