| Τιμή | 500-800USD |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ib-120T |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Πρότυπος αριθμός | Ib-120T |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | 500-800USD |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Διαδραστικό whitebarod iBoard, έξυπνος πίνακας, ηλεκτρονικός πίνακας | Μέγεθος | 120 ίντσες |
| αναλογία εμφάνισης | 16:9 | μπαζέλ | αλουμίνιο |
| Επιφάνεια | αντιθαμβωτική βαφή νανο σε κρύο χάλυβα | Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες |
| Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI | Σημεία αφής | 20 βαθμοί |
| Ψήφισμα | 32768*32768 | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" |
| Multi-Touch | Έως 40 πόντους | Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης |
| Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά | Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2mm |
| Κινητή βάση | Προαιρετικός | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Ο διαδραστικός πίνακας IBOARD με υπέρυθρη τεχνολογία ανίχνευσης, τα δάχτυλα και οποιοδήποτε αδιαφανές αντικείμενο είναι το ποντίκι σας, είναι ένας διαδραστικός πίνακας υψηλής ποιότητας, υψηλής απόδοσης και υψηλής αναλογίας απόδοσης προς κόστος. Για την εκπαίδευση, τις επιχειρήσεις και άλλους τομείς προσφέρει ζωντανή, ομαλή εμπειρία χρήστη, σε συνδυασμό με την έξυπνη τάξη (υπολογιστής, προβολέας, φυσικός θάλαμος και μετρητές cloud πολυμέσων), μπορεί να μετατρέψει τη διδασκαλία, το άμεσο περιεχόμενο συσκέψεων σε δυναμικές πληροφορίες πόρων που μπορούν να επεξεργαστούν, πραγματοποιώντας πραγματικά διαδραστική επικοινωνία.
Ως ο μεγαλύτερος διαδραστικός ηλεκτρονικός πίνακας στον κόσμο, ο πίνακας IBOARD 120 ιντσών έχει μήκος 2,6 μέτρα και ύψος 1,2 μέτρα. Υποστηρίζει προβολή ενός προβολέα, συνδυάζει πολλαπλές λειτουργίες όπως κανονικός πίνακας, διαδραστικός πίνακας, οθόνη προβολής μαζί, είναι εντελώς νέα οπτικοακουστικά προϊόντα συνηθισμένου πίνακα γραφής σε ένα. Και η ειδική επιφάνεια σε χρώμα ρυζιού, μεγάλη γωνία θέασης, ελάχιστη ανάκλαση φωτός, για την αποτελεσματική προστασία της όρασης, έτσι ώστε η παραδοσιακή διδασκαλία με τη διδασκαλία πολυμέσων να είναι τέλεια.
Η IBoard είναι η μόνη εταιρεία που κατέχει πατέντα αναγνώρισης χειρονομιών σε αυτόν τον τομέα. Μπορείτε να λειτουργήσετε στον πίνακα με τα δάχτυλά σας, όπως το iPhone, για να μεγεθύνετε ή να σμικρύνετε και να διαγράψετε το περιεχόμενο. Όλα αυτά καθιστούν τη λειτουργία ευκολότερη και προσφέρουν αναντικατάστατη πραγματική εμπειρία.
| Ειδικά Χαρακτηριστικά Υλικού | Αναγνώριση χειρονομιών |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη |
| Σημείο αφής | 10 αφές |
| Ανάλυση: | 32768 x 32768 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες / δευτ. |
| Μέγεθος αντικειμένου αφής | >8mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή Στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | |
| Θύρα σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες λειτουργίας | Εσωτερικός ή Εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, κινητή βάση (προαιρετικό) |
| Μοντέλο | IB-120T |
| Συνολικές διαστάσεις (mm) | 2727 x 1566 |
| Συνολική διαγώνιος (ίντσες) | 123,8" |
| Αναλογία πλευρών | 16:9 |
| Βάρος πίνακα (κιλά) | 38 |
| Μεικτό βάρος (κιλά) | 50 |
| Διαστάσεις προϊόντος (mm) | 2727 x 1566 x37.5 |
| Διαστάσεις συσκευασίας (mm) | 2850x1680x90 |



