| Τιμή | USD250-280/PC |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ib-102RS |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Πρότυπος αριθμός | Ib-102RS |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | USD250-280/PC |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Μοντέλο | Διαδραστικός πίνακας LED με κεραμική πλακέτα με δάχτυλα | Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, φορητή βάση (προαιρετικά) |
| Τα σημεία αφής με το δάχτυλο | 10 βαθμοί | Λειτουργία OS | Windows/Andriod/Linux/Mac |
| Εφαρμογές | σχολείο, γραφείο, παρουσίαση, συνάντηση κ.λπ. | Δευτερεύων φραγμός | Προαιρετικός |
| αναλογία εμφάνισης | 4:3/16:9 | Λιμάνι σύνδεσης | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" | Multi-Touch | Έως 40 πόντους |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Σημεία αφής | 20 βαθμοί | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά Υλικού | Αναγνώριση χειρονομιών |
|---|---|
| Τεχνολογία | Υπέρυθρη |
| Σημείο Αφής | 10 αφές |
| Ταχύτητα Δρομέα | 180 κουκκίδες/δευτ. |
| Αναλογία Οθόνης | 4:3 16:9 |
| Ανάλυση | 32768 x 32768 |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | |
| Θύρα Σύνδεσης | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια 170°, κάθετη 160° |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες Λειτουργίας | Εσωτερικός ή Εξωτερικός Χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, κινητή βάση (προαιρετικό) |
| Μοντέλο | IB-82RS | IB-85RS | IB-102RS |
|---|---|---|---|
| Συνολικές Διαστάσεις (mm) | 1705x 1195 | 1779x 1243 | 2264x 1243 |
| Συνολική Διαγώνιος (ίντσες) | 82 | 85 | 102 |
| Αναλογία Οθόνης | 4:3 | 4:3 | 16:9 |
| Βάρος Πίνακα (kg) | 18 | 20 | 38 |
| Μεικτό Βάρος (kg) | 28 | 29 | 28 |
| Διαστάσεις Προϊόντος (mm) | 1705x 1195x39.5 | 1779x 1243x39.5 | 2264x 1243x 39.5 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (mm) | 1830*1310*90 | 1900*1360*90 | 2385*1360*90 |
Συσκευασία: κουτί από χαρτόνι με 1 τεμάχιο/κουτί, μπορεί να είναι με επιπλέον ξύλινη παλέτα ή κιβώτιο