| Τιμή | USD135-220 per piece |
| MOQ | 10 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 15-20 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE,ISO9001,ISO... |
| Αριθμός μοντέλου | ΙΒ- 92 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | ΙΒ- 92 |
| Certification | CE,ISO9001,ISO... | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 τεμ | Price | USD135-220 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα | Χρόνος Παράδοσης | 15-20 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ονομα | Ψηφιακός λευκός διαδραστικός πίνακας υπερύθρων 92" Ψηφιακός λευκός πίνακας προσαρμοσμένου μεγέθ | Επιφάνεια | Νανό ή κεραμικό (προαιρετικό) |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% | Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, φορητή βάση (προαιρετικά) | Χρώμα | Μαύρο (άλλα χρώματα προαιρετικά), γκρι, αργυρό/μαύρο |
| Διπλωμένο | Οχι | Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση |
| Εγγύηση | 3 έτη | Σημεία αφής | 10 βαθμοί |
| Μέγεθος | 92" | Αναλογία | 16:9 |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Διασύνδεση | Θύρα USB |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρές ταχείων πλήκτρων ή άδειο | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Λειτουργικό Σύστημα | Windows/Andriod/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Ο Διαδραστικός Πίνακας Υπέρυθρης Ακτινοβολίας 92 ιντσών είναι ένας εκπαιδευτικός έξυπνος πίνακας αφής (IWB) που μπορεί να λειτουργήσει είτε ως αυτόνομος υπολογιστής οθόνης αφής για ανεξάρτητες εργασίες και λειτουργίες, είτε ως συνδεόμενη συσκευή που λειτουργεί ως touchpad για τον έλεγχο υπολογιστών από προβολέα.
Αυτοί οι διαδραστικοί πίνακες χρησιμοποιούνται σε διάφορα περιβάλλοντα, όπως αίθουσες διδασκαλίας όλων των εκπαιδευτικών επιπέδων, αίθουσες συνεδριάσεων εταιρειών και ομάδες εργασίας, αίθουσες προπόνησης επαγγελματικού αθλητισμού και στούντιο μετάδοσης.
Διαθέσιμο σε πολλαπλά μεγέθη: 78", 85", 92", 102". Προσαρμοσμένα μεγέθη είναι ευπρόσδεκτα!
| Μοντέλο | Διαδραστικός Πίνακας 92" 16:9 IB- 92 |
|---|---|
| Συνολικό Μέγεθος Περιοχής | 2046 x 1159mm |
| Εσωτερικό Μέγεθος | 1989 x 1095mm |
| Μέγεθος Προβολής | 1884 x 1020mm |
| Διαγώνιο Μέγεθος Προβολής | 85.8" |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 |



