| Τιμή | USD150-280 per piece |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Πρότυπος αριθμός | IB-2C IB-4C |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Πρότυπος αριθμός | IB-2C IB-4C |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | USD150-280 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Τεχνολογία αφής | Οπτική τεχνολογία DVT | Σημείο αφής | 2 σημεία επαφής/ 10 σημεία επαφής |
| Ψήφισμα | 32768*32768 | Ρυθμός δειγματοληψίας | 120 fps |
| Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm | Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά | Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Προβολέας, tablet, για εκπαίδευση ή συναλλαγές | Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, φορητή βάση (προαιρετικά) |
| Χρώμα | Μαύρο (άλλα χρώματα προαιρετικά), Γκρι, Ασημί/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με hotkeys ή χωρίς |
| άλλο όνομα | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Τύπος πίνακα | Διαδραστικός πίνακας, Ηλεκτρονικός πίνακας, Τυπικός πίνακας |
| Διπλωμένο | Οχι | Τύπος | Λευκός πίνακας |
| Σημεία αφής | 20 βαθμοί | Όνομα προϊόντος | Διαδραστικός έξυπνος πίνακας, ηλεκτρονικός πίνακας διδασκαλίας Full HD 75 ιντσών, διαδραστικός πίνακ |
| Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | Πλαίσιο από κράμα αλουμινίου, νανο+αλουμίνιο κηρήθρα/κεραμικό, πλαίσιο αλουμινίου + έλασης-κρύος χάλ | Τεχνολογία | Υπέρυθρες, Διαδραστικός Πίνακας Υπέρυθρων |
| Ονομα | stand ψηφιακός έξυπνος πίνακας, υπέρυθρος διαδραστικός πίνακας, 84 ιντσών LCD διαδραστικός πίνακας α | Aspect Radio | 16:10, 16:9... |
| Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI | Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" |
| Multi-Touch | Έως 40 πόντους | Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης |
| Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Σειρά: IB-2C Δύο κάμερες DTV οπτικό διαδραστικό whiteboard
Σειρά: IB-4C ΔΕΤ οπτική διαδραστική ταμπέλα τεσσάρων φωτογραφικών μηχανών

Ένας διαδραστικός λευκός πίνακας, γνωστός και ως διαδραστικός πίνακας ή έξυπνος πίνακας, είναι ένας μεγάλος διαδραστικός πίνακας εμφάνισης με τη μορφή ενός λευκού πίνακα.Μπορεί είτε να είναι ένας ανεξάρτητος υπολογιστής με οθόνη αφής που χρησιμοποιείται ανεξάρτητα για την εκτέλεση καθηκόντων και λειτουργιώνΧρησιμοποιούνται σε διάφορα περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων των τάξεων σε όλα τα επίπεδα εκπαίδευσης,στις αίθουσες διοικητικού συμβουλίου και στις ομάδες εργασίας, σε αίθουσες εκπαίδευσης για επαγγελματικούς αθλητικούς προπονητές, σε ραδιοτηλεοπτικά στούντιο και άλλα.
Συνδέστε το Whiteboard με το φορητό/PC και τον προβολέα:
Όταν ολοκληρωθεί, η εγκατάσταση θα πρέπει να μοιάζει με την παρακάτω εικόνα:

| Τεχνολογία | Τεχνολογία επαφής οπτικής απεικόνισης |
|---|---|
| Σημείο επαφής | Διπλή επαφή |
| Ποσοστό δειγματοληψίας | 120 fps |
| Χρόνος απόκρισης | ≈8ms |
| Απόφαση | 32768 x 32768 |
| Ακριβότητα αφής | 3 χιλιοστά |
| Μέθοδος εισαγωγής | Άγγιγμα με δάχτυλο ή άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Κλιμάκωση | Κλιματισμός 4 σημείων, 16 σημείων, 25 σημείων, χωρίς κλίση |
| Λειτουργικό σύστημα |
Vista/7/8/8.1/10, Linux, Android ((V4.0 ή ανώτερη) Mac OSX ((V10.4 ή νεότερο) |
| Τύπος διεπαφής | USB2.0 (πλήρης ταχύτητα, plug and play) |
| Απαιτήσεις ισχύος | DC5V±5% @400mA |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέση κατανάλωση ισχύος |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25°C ∼75°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 90% RH, μη συμπυκνωτικό |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 10% έως 90% RH, μη συμπυκνωτικό |
| Σχήμα | ΙΒ-2C85 | ΙΒ-2C92 |
|---|---|---|
| Συνολικό μέγεθος (mm) | 1754 x 1289 | 2046 x 1159 |
| Συνολική διαγώνια (ίντσες) | 85 | 92 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 | 16:9 |
| Βάρος της σανίδας (kg) | 19.5 | 20 |
| Σχήμα | ΙΒ-4C84 |
|---|---|
| Συνολικό μέγεθος (mm) | 1754 x 1261 |
| Συνολική διαγώνια (ίντσες) | 85 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 |
| Βάρος της σανίδας (kg) | 19 |
| Ακαθάριστο βάρος (kg) | 30 |
| Μέγεθος προϊόντος (mm) | 1754 x 1261 x 39.5 |
| Μέγεθος συσκευασίας (mm) | 1875x1380x90 |
Άλλο μέγεθος είναι επίσης διαθέσιμο αν χρειάζεστε προσαρμοσμένα μεγέθη!








