| Τιμή | USD500-1000 per piece |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-75 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικό |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-75 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμ | Price | USD500-1000 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικό |
| Έξοδος ήχου | 2 x 15W, 2X20w+1x20W προαιρετικά | Μνήμη Android | 4GB / 8GB/16GB, 64G/128GB/256GB |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Bluetooth | Σημείο αφής | 20/50 άγγιγμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~50℃ | Ώρα έναρξης | 6 ms |
| Ποσοστό επίδειξης | 16:9 | Χρώμα πλαισίου | Μαύρο/ γκρι/ λευκό ... |
| Μέγεθος | 75 ίντσες, 65/86/98/110 ίντσες διαθέσιμα | Ακρίβεια | 2mm |
| Κύκλος Ζωής | 60000 ώρες | υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου |
| εφαρμογή | Διδασκαλία, κατάρτιση, εκπαίδευση | Δίκτυο | WIFI/ RJ45 |
| Υπηρεσία | OEM/ ODM | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Εγγύηση | 1 έτος, έως 3 χρόνια | Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Ιδανικό για αίθουσες συνεδριάσεων και συνεδριάσεις όπου οι διαδραστικές παρουσιάσεις είναι ζωτικής σημασίας.και να αλληλεπιδρούν με τους συμμετέχοντες απρόσκοπτα.
Επαναφυσίζει τις μαθησιακές εμπειρίες στα πανεπιστήμια και τα κέντρα επαγγελματικής κατάρτισης.
Οι επισκέπτες μπορούν να εξερευνήσουν χάρτες, να περιηγηθούν εκθέσεις, να έχουν πρόσβαση σε λεπτομερείς πληροφορίες και να κάνουν επιλογές απευθείας στην οθόνη.
| Μέγεθος προϊόντος | 1700 x 1047,8 x 82,6 mm |
| Μέγεθος κουτί | 1873 x 1135 x 165 mm |
| Βάρος | 50/65 kg |