| Τιμή | USD1299-2000 per piece |
| MOQ | 1 piece |
| Ωρα παράδοσης | 10-25 days |
| Μάρκα | iBoard, support OEM / ODM |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, RoHS, FCC ... |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΧΧ-98 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικό |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 7000 τμχ το μήνα |
| Brand Name | iBoard, support OEM / ODM | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΧΧ-98 |
| Certification | CE, RoHS, FCC ... | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Τεμάχιο | Price | USD1299-2000 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 7000 τμχ το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 10-25 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντος | Διαδραστικός πίνακας επίπεδης οθόνης 98 ιντσών | Μέγεθος | Διατίθεται 98 ιντσών, 65/75/86 ιντσών |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο | Χρώμα πλαισίου | Μαύρο σε στάνταρ, Γκρι, λευκό, προαιρετικά |
| Ψήφισμα | 3840*2160, 4K, Ultra HD | επαφή | υπέρυθρες 20, έως 50 σημεία επαφής |
| Εφαρμογή | Εκπαίδευση, Συνέδριο, Παρουσίαση, Έκθεση... | Λειτουργικό Σύστημα | Χτισμένο στο Andriod, υποστηρίζει Windows/Linux/Mac.etc. |
| Υποδοχή OPS | Ναι, 80 pin | Κάμερα | Προαιρετικό ενσωματωμένο ή εξωτερικό |
| Μικρόφωνο | Προαιρετικό Ενσωματωμένο μικρόφωνο 8 συστοιχιών | Εγκατάσταση | Στήριγμα τοίχου σε στάνταρ, φορητή βάση (προαιρετικό) |
| Λευκός πίνακας | ενσωματωμένο λογισμικό πίνακα | μερίδιο οθόνης | υποστήριξη 1 οθόνης, έως και 9/16 κοινή χρήση οθόνης |
Ιδρύθηκε το 2007, η Shenzhen iBoard Technology Co., Ltd. είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής που ειδικεύεται στην έρευνα, την ανάπτυξη, την παραγωγή και την πώληση λύσεων έξυπνων πινάκων.Ως εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, διατηρούμε ολοκληρωμένα συστήματα διαχείρισης ποιότητας ISO9001, ISO14001 περιβαλλοντικής διαχείρισης και OHSAS18001 επαγγελματικής υγείας και ασφάλειας.
Όλα τα προϊόντα είναι πιστοποιημένα από CCC, CE, FCC, RoHS και άλλα διεθνή πρότυπα.
Μετατρέψτε συναντήσεις, αίθουσες διδασκαλίας και δημιουργικούς χώρους με το 98 ιντσών διαδραστικό επίπεδο πάνελ.παραγωγικές εμπειρίες για κάθε περιβάλλον.
| Σχήμα | ΤΕ-ΥΛ-98 |
| Εμφάνιση φωτισμού πίσω | Πίσω φωτισμός DLED |
| Απόφαση | Γενική 4K (3840 x 2160 εικονοστοιχίες), UHD |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Αντίθεση | 5000:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 2160 x 1216 mm |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Γωνία προβολής | 178° |
| Βαθμό χρώματος | 10bit, 1,07 δις χρώματα |
| Χρόνος απόκρισης του πάνελ | 8ms |
| Γυαλί θερμαινόμενο AG | Δυνατότητα αντοχής σε κρούσματα και γρατζουνιές, σκληρότητα 7H |
| Προδιαγραφές Android | Τελευταία έκδοση Android, A76*2+A55*2, 4 πυρήνες/8 επιλογές πυρήνων, WiFi 6, Bluetooth 5.2, Ethernet: 10/100M/1000M, RAM: 8/16 GB, Αποθήκευση: 128/256 GB |
| Εφαρμογή IWB για Android | Το Drawview X με ισχυρά εργαλεία και λειτουργίες whiteboard |
| Συνδετήρες |
Πίσω:
HDMI
x1,
USB
A
3.0
x3,
USB
B
Touch
x1,
TYPE-C
x1 Πίσω: HDMI x2, VGA/Audio x1, USB A 3.0 x3, USB B Touch x1, COXAL x1, EarPhone x1, RS232 x1, RJ45 in x1, RJ45 out x1, MIC x1, TF card x1, HDMI OUT x1, DP x1, TYPE-C x1 |
| Κάμερα & μικρόφωνο | Προαιρετική ενσωματωμένη κάμερα 48MP και μικροφώνημα 8 array, ή προαιρετική μόνο με μικροφώνημα 8 array |
| Υπολογιστής OPS | Προαιρετικό |
| Τετάρτη | Ηλεκτρονικό ρεύμα (100-240) V, 50/60Hz |
| Ομιλητής | 2x15W ή 20Wx2 +1x20W προαιρετικά |
| Κατανάλωση ενέργειας | Σε κατάσταση αναμονής: |
| Τεχνολογία αφής | Επικοινωνία με υπέρυθρες ακτίνες |
| Σημεία επαφής | 20/40 σημεία επαφής |
| Τρόπος γραφής | Δάκτυλο ή οποιοδήποτε αδιαφανές αντικείμενο, εγγυημένη ταυτόχρονη χρήση από 2 χρήστες |
| Ακριβότητα | |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows/Linux/Mac OS/Android/Chrome OS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C-40 °C |
| Συσκευές | Μαγνητική πένα x2, καλώδιο ρεύματος x1, τηλεχειριστή x1, στήριγμα τοίχου με οδηγό εγκατάστασης x1 |
| Μέγεθος προϊόντος | 2217 x 1321 x 101 mm |
| Καθαρό βάρος / ακαθάριστο βάρος | 92 kg / 113 kg |
| Μέγεθος κουτί | 2350 x 1500 x 280 mm |
| Κεταχτήρας 1x40HQ | 40 τεμάχια |
Για περισσότερες λεπτομερείς πληροφορίες, προδιαγραφές ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις, επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεων μας:
Ηλεκτρονικό:Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θέσπιση προτύπων και οδηγιών σχετικά με την προστασία των ζώων από τη μόλυνση (ΕΕ L 347 της 20.12.2008, σ. 1).