| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-18 working days |
| Μάρκα | iBoard |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE/FCC/ROHS/EDLA Google certified |
| Αριθμός μοντέλου | Te-qs-75 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, προαιρετικό με ξύλινο κιβώτιο ή κουτί |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000pcs το μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | Te-qs-75 |
| Certification | CE/FCC/ROHS/EDLA Google certified | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 σετ | Price | |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 3000pcs το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-18 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πακέτο χαρτοκιβωτίων, προαιρετικό με ξύλινο κιβώτιο ή κουτί |
| CPU | 4 πυρήνων ή 8 πυρήνων | Έκδοση Android | 14/13/15 προαιρετικά |
| Τεχνολογία αφής | Ultra Fine Infrared touch | Μέγεθος | 65/75/86/98/92/110 ίντσες |
| Μέγεθος οθόνης | 86 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 450 νιτ |
| Αντιδιαστολή | 5000:1 |
| Ομιλητής | 2x15 W, προαιρετικά με υποβούφερ |
| Κάμερα | Προαιρετικό |
| Μικρόφωνο | Προαιρετικό |
| NFC | Προαιρετικό |
| Γυαλί | Επενεργοποιημένο γυαλί, αντηλιακό, σκληρότητα Mohs 9H |
| Αισθητήρας φωτός | Ενσωματωμένη, αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας |
| Καταγραφή | Καταγραφή οθόνης για τις εργασίες και τις συνεδριάσεις |
| Πύλες σύνδεσης | USB, TYPE-C, HDMI, RJ45, RS232, MIC κλπ. |
| Έκδοση Android | 13/14/15 |
| RAM και ROM | 4+32G/8+128G/16+256G προαιρετικά |
| Windows OPS | i3/i5/i7 προαιρετικό με SSD 8GB/256G ή υψηλότερο |
| Συσκευή | 1pc ανά κουτί, 2070x185x1310mm |