| MOQ | 1pcs |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 days |
| Μάρκα | iBoard |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | FCC/CE |
| Αριθμός Μοντέλου | ΤΕ-CT-32 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι Πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 6000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός Μοντέλου | ΤΕ-CT-32 |
| Certification | FCC/CE | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | |
| Όροι Πληρωμής | T/T,L/C | Δυνατότητα Προμήθειας | 6000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Υλικό | Αλουμινένιο κράμα, πλαστικό περίβλημα | Χρώμα | Λευκό |
| Ψήφισμα | 1920*1080 ή 4K | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος οθόνης | IPS | Λειτουργικό σύστημα | Android 13 |
| Σημεία αφής | 10 βαθμοί |
27 32 ιντσών Ψυχαγωγική Διαδραστική Έξυπνη Οθόνη Τηλεόρασης Φορητή Οθόνη Android 13 8+128gb Οθόνη αφής Ενσωματωμένη Κάμερα Μπαταρία Διαρκεί 5-6 Ώρες
Χαρακτηριστικά:
---Αφαιρούμενη Βάση, ο πυθμένας της βάσης του προϊόντος είναι εξοπλισμένος με 5 αθόρυβους τροχούς;
---Εμπειρία Λειτουργίας σαν Tablet, με επεξεργαστή 8 πυρήνων, 8GB RAM, 128GB αποθηκευτικού χώρου;
---Ασύρματος σχεδιασμός, ενσωματωμένη μπαταρία υψηλής χωρητικότητας 14.400mAh επιτρέπει χρήση χωρίς καλώδια;
---Ενισχυμένη Εμπειρία Tablet, με λειτουργία αφής 10 σημείων;
---Απολαύστε Άνετες Γωνίες Θέασης εν κινήσει, εξοπλισμένο με μηχανικό σύστημα στήριξης
Προδιαγραφές:
| Στοιχείο | 32 ιντσών περιστρεφόμενη φορητή έξυπνη τηλεόραση |
| Οθόνη | 32”,IPS,1920x1080,1000:1,178° γωνία θέασης, υποστήριξη αφής 10 σημείων, αίσθηση πίεσης 4096 επιπέδων |
| Λειτουργικό Σύστημα Android | Ενσωματωμένη κάμερα HD 1300W, με την ακόλουθη λειτουργία λήψης |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής: Qualcomm 665 8 πυρήνες: 4-πύρηνος A73+ 4-πύρηνος A52 |
| Αποθήκευση | 4GB RAM + 64GB ROM / 8GB RAM + 128GB ROM |
| Μπαταρία |
Μπαταρία
θειικού
σιδήρου
λιθίου
(26650
4S4P 12.8V 14.4AH),14400mAh,Υποστήριξη συνεχούς τροφοδοσίας για 5-6H |
| Ασύρματη σύνδεση | WIFI-6+Bluetooth 5.0 |
| Ήχος | Στάνταρ 2*5W/8 Euro (προαιρετικό 80W, ηχείο πλήρους καναλιού υψηλών και μπάσων, εξωτερικό) |
| Ρύθμιση | Πάνω και κάτω 180mm, εμπρόσθια κλίση 45°, οπίσθια κλίση 25°, περιστροφή αριστερά και δεξιά 90° |
| Τηλεχειριστήριο | Υποστήριξη Bluetooth, αφής, φωνής |
| Θύρες | Θύρα HDMI*1,USB 2.0*1,USB3.0*1 |
| Μέγεθος προϊόντος | 722*1544*1450mm |
| Μικτό Βάρος (KGS) | 21 |
Συσκευασία: 1 τεμάχιο / χαρτοκιβώτιο, προαιρετικά με ξύλινο πλαίσιο ή κουτί
Αποστολή: αεροπορικώς, θαλασσίως, με φορτηγό, προαιρετικά, μπορούμε να παρέχουμε λύσεις αποστολής.
Εφαρμογές: σχολείο, συνάντηση, εκθεσιακός χώρος, τηλεόραση σπιτιού, κ.λπ.



