| MOQ | 1PCS |
| Ωρα παράδοσης | 15-18 working days |
| Μάρκα | iBoard |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE/ROHS/FCC/EDLA Google certified |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-75ΑΙΩ |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-75ΑΙΩ |
| Certification | CE/ROHS/FCC/EDLA Google certified | Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1pcs | Price | |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Alipay | Δυνατότητα Προμήθειας | 3000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-18 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Εφαρμογή | Αίθουσα συνεδριάσεων/Κατηγορία/Επαγγελματική κατάρτιση | Προαιρετική λειτουργία | κάμερα, μικρόφωνο ως επιλογές |
| Τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο |
Βασικά Σημεία
--- Με αλληλένδετα πίνακα κίνησης, μπορεί να επιλεγεί χρώμα λευκό/πράσινο/μαύρο.
--- Android 13 ή 14 ή 15/16, win PC σύστημα προαιρετικό,
--- Με εφαρμογή αντανάκλασης οθόνης, υποστήριξη ασύρματης κοινής χρήσης οθόνης.
--- Κάμερα, μικρόφωνο, NFC, κινητό στέλεχος, αναδιπλώσιμες πλευρικές πλάκες προαιρετικά
---EDLA google πιστοποιημένο προαιρετικό
Διασύνδετα πλαίσιαΠροδιαγραφές
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανά το ύψος της κύριας μονάδας εμφάνισης |
| Επιλογή επιφάνειας | Λευκό/πράσινο/μαύρο πίνακα |
| Τεχνολογία αφής | Ανθεκτικό άγγιγμα |
| Μέθοδος αφής | Άκρο, δείκτης ή άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αγγίξτε | Υποστήριξη Ανοίξτε / Κλείστε με το hotkey |
| Αναγνώριση χειρονομίας | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείου | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα. |
| Σημείο επαφής | 10 |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες /s |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου Effect Touch | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή Πένα |
| Ακριβότητα θέσης | |
| Ζωή αγγίγματος | Περισσότερα από 60,000, 000 ένα άγγιγμα ή ένα κλικ |
| Λιμένας σύνδεσης | USB 2.0 |
| Μέγεθος οθόνης οθόνης | 65/75/86/98 ίντσες προαιρετικά |
| Αναλογία εμφάνισης | 16:9 |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Λειτουργικό σύστημα | Κέρδισε 2000, Κέρδισε XP, Κέρδισε Vista, Win 7, Win 8.1,Win 10, Linux, Mac, Android |
| Έκδοση Android | 13/14/15 |
| Πύλες σύνδεσης | USB, TYPE-C, HDMI, RJ45, OPS Slot, κλπ. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USB DC 4,6V- 5,0V |
| Συνθήκες εργασίας | Εσωτερικά |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C υγρασία: 10%~90% |
Συσκευασία: 1 σύνολο/κατάστημα, προαιρετικά με ξύλινο πλαίσιο ή κουτί
Μεταφορά: με αέρα, με θάλασσα, με φορτηγό, προαιρετικά, μπορούμε να παρέχουμε λύσεις αποστολής επίσης.



