| Τιμή | USD350-2500 per piece |
| MOQ | 2 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 | Price | USD350-2500 per piece |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Επανακωδικοποίηση έξυπνης πλακέτας,διαδραστικές πλακέτες με πλακέτα επέκτασης | Τύπος πίνακα | Διαδραστικοί πίνακες |
| Διπλωμένο | Ναί | Τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο |
| Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Σημεία αφής | 20 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Μεταφορική εκπαίδευση, τάξη, κατάρτιση, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" | Multi-Touch | Έως 40 πόντους |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2mm |
| Κινητή βάση | Προαιρετικός | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Διασυνδεδεμένος διαδραστικός πίνακας Συνδυασμένος υψηλής ενσωμάτωσης διαδραστικός πίνακας ή Μαυροπίνακας (Πλευρικοί πίνακες) + IFPD για την επίτευξη διπλής διασύνδεσης πίνακα και διαδραστικής λειτουργίας.
Όλα σε ένα πίνακας/ IFPD
Υψηλής ενσωμάτωσης με πολυσημειακό υπέρυθρο διαδραστικό πίνακα, κεντρικό σύστημα ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, στερεοφωνικό σύστημα ενίσχυσης, OPS και άλλο εξοπλισμό, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση πολυμέσων τάξης μαζί με προβολέα.
Λευκός πίνακας
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο στυλό πίνακα, κιμωλία και άοσμη κιμωλία χωρίς να καταστρέφεται η επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με τον έξυπνο πίνακα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν ηλεκτρονικό πράσινο πίνακα για σχολιασμό. Υποστηρίζει την αποθήκευση του σχολιασμού του πράσινου πίνακα, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής στον πίνακα.
Η γραφή στον δεξιό πράσινο πίνακα μπορεί να αποθηκευτεί ως στιγμιότυπο οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των δασκάλων, ώστε να τους αποσταλεί ως υλικό αναθεώρησης.
Δύο Επιλογές:
-Υποστήριξη μεγέθους: 75 ιντσών + 2 πλευρικοί πίνακες, μήκος περίπου 4,3μ, επιφάνεια πλευρικού πίνακα νανο (μαυροπίνακας) για γραφή με κιμωλία, κεραμική (λευκός πίνακας) για γραφή με μαρκαδόρο, μπορεί να είναι αναδιπλούμενος. Ενσωματωμένο Andriod, με σύστημα Windows για λειτουργία Εγγραφής, είναι ένας ισχυρός Έξυπνος πίνακας. Έρχεται επίσης με κινητή βάση, υποστηρίζει φορητή μετακίνηση από τάξη σε τάξη.
-Έξυπνος πίνακας 75/86/98 ιντσών, ενσωματωμένο android, με υποδοχή ops για προαιρετικό windows. Με Μαύρο/Πράσινο πίνακα για γραφή με κιμωλία, λευκό πίνακα για γραφή με στυλό μαρκαδόρου. Έκδοση ABA ή έκδοση AB, είναι επιτοίχιος, στερεωμένος στον τοίχο, μήκος περίπου 4,2~4,4μ.

Προδιαγραφές
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Λευκός πίνακας/Πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία Αφής | Υπέρυθρη αφή |
| Μέθοδος Αφής | Δάχτυλο, Δείκτης ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αφή | Υποστήριξη Αφής ON/OFF μέσω hotkey |
| Αναγνώριση Χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση Αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων σε μορφή PPT/Word/PDF/εικόνας. |
| Σημείο Αφής | 20 για Android. |
| Ταχύτητα Δρομέα | 180 κουκκίδες /δευτ. |
| Ανάλυση Αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος Αντικειμένου Αποτελεσματικής Αφής | >8mm |
| Μέθοδος Αφής | Δάχτυλο ή Στυλό |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | |
| Διάρκεια Ζωής Αφής | Περισσότερες από 60.000.000 μεμονωμένες αφές ή κλικ |
| Θύρα Σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες Λειτουργίας | Εσωτερικός ή Εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
Σχετικά με εμάς

