| Τιμή | USD1328-1658/pcs |
| MOQ | 1 piece |
| Ωρα παράδοσης | 20-30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά TE-YL |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Σειρά TE-YL |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 κομμάτι | Price | USD1328-1658/pcs |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τεχνολογία αφής | Υπερύτιων | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοσία | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% | Installation | Wall mounted, mobile stand (optional) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Name | recoding smart board, big interactive whiteboard | Τύπος πίνακα | Διαλογικοί πίνακες |
| Διπλωμένος | ΟΧΙ | Type | smart writing Whiteboard for school |
| Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση |
| Εγγύηση | 1 έτος έως 3 έτη | Ραδιοφωνικός | 16:9- Ναι. |
| Διασυνδέομαι | USB, VGA, RS232, HDMI ... | Μέγεθος οθόνης | 75",86",98" |
| Πολλαπλές επαφές | 20, Μέχρι 50 βαθμούς | Αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλιακά φορτηγά φορτηγά φορτηγά |
| Operation System | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2 χιλιοστά |
| Κινητό περίπτερο | Προαιρετικός |
Ευφυείς διασύνδετοι έξυπνοι πίνακες
(Μαύρος πίνακας / λευκός πίνακας)
Συνδεδεμένος διαδραστικός πίνακαςΣυνδυασμός υψηλής ολοκλήρωσης διαδραστικού λευκού πίνακα και ηλεκτρονικού πράσινου πίνακα ή IFPD για την επίτευξη διπλής διασύνδεσης πίνακα και διαδραστικής λειτουργίας.
Όλα σε ένα λευκό πίνακα/ IFPD
Πολύ ενσωματωμένο με πολλαπλό σημείο υπέρυθρων διαδραστικών whiteboards, έξυπνη σανίδα στη μέση, με κεντρικό σύστημα ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, σύστημα στερεοειδούς ενισχυτή,Όλα σε έναν υπολογιστή με πληκτρολόγιο / οθόνη 13 " / σαρωτή εγγράφων, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση πολυμέσων στην τάξη.
Μαύρος πίνακας/ Λευκός πίνακας
Μπορεί να γραφεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο στυλό λευκού πίνακα, κιμωλία και άχρηστη κιμωλία χωρίς να βλάπτει την επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στην φθορά.
Με την έξυπνη σανίδα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρονικό πράσινο σανίδιο για σχολιασμό.δημιουργώντας το συνδυασμό της ευφυούς διδασκαλίας και της παραδοσιακής γραφής στο μαύρο πίνακα.
Η γραφή στον δεξί πράσινο πίνακα μπορεί να αποθηκευτεί ως λήψη οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των εκπαιδευτικών, ώστε να σταλεί στους μαθητές ως υλικό αναθεώρησης.
-Μεγέθος υποστήριξης: 75 ίντσες + 2 πλευρικές σανίδες ((λευκό και μαύρο), μήκος περίπου 4,3m
επιφάνεια πλάτης nano (μαύρο πλάνο) για γραφή με κιμωλία, κεραμικό (λευκό πλάνο) για γραφή με σήμα.
-Η έξυπνη σανίδα 75 ιντσών, ενσωματωμένη στο Android με κάμερα και μικρόφωνο (προαιρετικό),
Κινητή θήκη προαιρετική.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεων, osd019@touch-easy.com.

Προδιαγραφές
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα εμφάνισης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανά το ύψος της κύριας μονάδας εμφάνισης |
| Επιλογή επιφάνειας | Λευκός/πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία αφής | Ανθεκτικό άγγιγμα |
| Μέθοδος αφής | Άκρο, δείκτης ή άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αγγίξτε | Υποστήριξη Ανοίξτε / Κλείστε με το hotkey |
| Αναγνώριση χειρονομίας | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείου | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα. |
| Σημείο επαφής | 1 έως 10 |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες /s |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου Effect Touch | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή Πένα |
| Ακριβότητα θέσης | |
| Ζωή αγγίγματος | Περισσότερα από 60,000, 000 ένα άγγιγμα ή ένα κλικ |
| Λιμένας σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1,Windows 10, Linux, Mac, Android |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USB DC 4,6V- 5,0V |
| Συνθήκες εργασίας | Εσωτερικά ή εξωτερικά |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C υγρασία: 10%~90% |
Για εμάς





