| Τιμή | USD420-450/piece |
| MOQ | 2 piece |
| Ωρα παράδοσης | 2-20 day(s) |
| Μάρκα | iBoard |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, FCC, ISO9001 |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-CT-32 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T, Alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ/μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-CT-32 |
| Certification | CE, FCC, ISO9001 | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμάχιο | Price | USD420-450/piece |
| Όροι πληρωμής | T/T, Alipay | Δυνατότητα Προμήθειας | 10000 τμχ/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-20 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Έκδοση Android | 13 | Τύπος | Intellitouch |
| Χρώμα | Λευκό | Σειρά | Για το σπίτι και τον μαθητή |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 | Τύπος διεπαφής | USB, HDMI |
| Κάμερα | Ενσωματωμένη κάμερα 13MP | Αποθήκευση | 8+128g |
| Τηλεχειριστήριο | Υποστήριξη Bluetooth, Touch, Voice | Λειτουργία | Υποστήριξη φωνητικού ελέγχου, υποστήριξη ανίχνευσης βαρύτητας |
| Επιβαρυνόμενος | ΝΑΙ, 15000mah, ταιριάζει για 5-6 ώρες | Εγγύηση (Έτος) | 1 έτος |
| WIFI | υποστήριξη | BT | υποστήριξη |
| Εικόνα | 32" IPS, ανάλυση 1920x1080, αναλογία αντίθεσης 1000:1, γωνία θέασης 178°, υποστήριξη αφής 10 σημείων, αισθητήρα πίεσης 4096 |
| Λύσιμο Android | Ενσωματωμένη κάμερα 1300W HD με λειτουργία λήψης |
| CPU | Qualcomm 665 8 πυρήνες: 4 πυρήνες A73 + 4 πυρήνες A52 |
| Αποθήκευση | 4GB RAM + 64GB ROM / 8GB RAM + 128GB ROM |
| Η μπαταρία. | Η μπαταρία θειικού σιδήρου λιθίου (26650 4S4P 12.8V 14.4AH), 14400mAh, υποστηρίζει συνεχή παροχή ενέργειας για 5-6 ώρες |
| Ασύρματη σύνδεση | WiFi-6 + Bluetooth 5.0 |
| Ακουστικό | Πρότυπο 2*5W/8 ευρώ (προαιρετικά 80W, υψηλή και χαμηλή πλήρης καναλιού ηχεία, εξωτερική) |
| Προσαρμογή | Πάνω και κάτω 180 mm, κλίση προς τα εμπρός 45°, κλίση προς τα πίσω 25°, περιστροφή αριστερά και δεξιά 90° |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Υποστήριξη Bluetooth, αφής, φωνητικό έλεγχο |
| Λιμένες | Ηλεκτρονικές συσκευές που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μέγεθος προϊόντος | 722*1544*1450mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 23 κιλά |



