| Τιμή | USD1258-1278/pcs |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | USD1258-1278/pcs |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι | Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Ανακατασκευή έξυπνου πίνακα, μεγάλος διαδραστικός πίνακας | Τύπος πίνακα | Διαλογικοί πίνακες |
| Διπλωμένο | Όχι | τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο |
| Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Σημεία αφής | 20 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" | Multi-Touch | Έως 40 πόντους |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2mm |
| Κινητή βάση | Προαιρετικός | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Έξυπνος διασυνδεδεμένος πίνακας μαυροπίνακα
Διασυνδεδεμένος διαδραστικός πίνακαςΣυνδυάζεται εξαιρετικά ενσωματωμένος διαδραστικός πίνακας και ηλεκτρονικός πράσινος πίνακας ή IFPD για την επίτευξη διασύνδεσης διπλής πλακέτας και διαδραστικής λειτουργίας.
Όλα σε έναν πίνακα/ IFPD
Ιδιαίτερα ενσωματωμένο με διαδραστικούς πίνακες υπερύθρων πολλαπλών σημείων, έξυπνη πλακέτα στη μέση, με κεντρικό σύστημα ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, στερεοφωνικό σύστημα ενισχυτή, all in one PC με πληκτρολόγιο/οθόνη/σαρωτή εγγράφων 13 ιντσών, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση για την τάξη πολυμέσων.
Μαύρος πίνακας/ Whiteboard
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο στυλό λευκού πίνακα, κιμωλία και κιμωλία χωρίς σκόνη χωρίς να καταστραφεί η επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με τον έξυπνο πίνακα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν ηλεκτρονικό πράσινο πίνακα για σχολιασμούς. Υποστηρίζει την αποθήκευση του σχολιασμού του πράσινου πίνακα, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής μαυροπίνακα.
Η γραφή στον δεξιό πράσινο πίνακα μπορεί να αποθηκευτεί ως στιγμιότυπο οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των καθηγητών, έτσι ώστε να σταλούν στους μαθητές ως υλικό κριτικής.
-Υποστήριξη μεγέθους: 75 ίντσες + 2 πτυσσόμενες σανίδες (λευκές και μαύρες), μήκος περίπου 4,3 μέτρα
επιφάνεια πλαϊνής σανίδας nano (μαύρος πίνακας) για γραφή με κιμωλία, κεραμικός (λευκός πίνακας) για γραφή μαρκαδόρων.
-Έξυπνη πλακέτα 75 ιντσών, ενσωματωμένη android με κάμερα και μικρόφωνο, με όλα σε ένα υπολογιστή κέντρο ελέγχου 13 ιντσών, ασύρματο πληκτρολόγιο και σαρωτή εγγράφων 8MP.
Κινητή βάση προαιρετική.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου.

Προσδιορισμός
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανάλογα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Whiteboard/Greenboard |
| Τεχνολογία αφής | Έντονο άγγιγμα |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο, δείκτη ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Επαφή | Υποστήριξη Πατήστε ON/OFF μέσω του πλήκτρου πρόσβασης |
| Αναγνώριση χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα. |
| Σημείο αφής | 1-10 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες/s |
| Αγγίξτε την επιλογή Ανάλυση | 32768x32768 |
| Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Αγγίξτε Μέθοδος | Δάχτυλο ή στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | <2mm |
| Διάρκεια ζωής αφής | Περισσότερα από 60.000.000 ένα απλό άγγιγμα ή κλικ |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4,6V- 5,0V <1W (200mA στα 5V) |
| Κατάσταση Λειτουργίας | Εσωτερική ή Εξωτερική |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
Σχετικά με εμάς

