| Τιμή | USD350-2500 per piece |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20-30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | USD350-2500 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα | Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά | Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Επανακωδικοποίηση έξυπνης πλακέτας,διαδραστικές πλακέτες με πλακέτα επέκτασης | Τύπος πίνακα | Διαδραστικοί πίνακες |
| Διπλωμένο | Ναί | Τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο |
| Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Σημεία αφής | 1 έως 20 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Μεταφορική εκπαίδευση, τάξη, κατάρτιση, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Μέγεθος οθόνης | 75",86",98" |
| Multi-Touch | Μέχρι 50 βαθμούς | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2mm |
| Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Φορητή Εγγράψιμη Μαυροπίνακας Λευκοπίνακας
Διαδραστικός διασυνδεδεμένος πίνακας Συνδυασμένος, υψηλής ενσωμάτωσης διαδραστικός πίνακας ή Μαυροπίνακας (Πλευρικοί πίνακες) + IFPD για την επίτευξη διπλής διασύνδεσης πίνακα και διαδραστικής λειτουργίας.
Όλα σε ένα πίνακας/ IFPD
Υψηλής ενσωμάτωσης με πολυσημειακό υπέρυθρο διαδραστικό πίνακα, κεντρικό σύστημα ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, στερεοφωνικό σύστημα ενίσχυσης, OPS και άλλο εξοπλισμό, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση πολυμέσων για την τάξη μαζί με προβολέα.
Λευκός πίνακας
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο μαρκαδόρο λευκού πίνακα, κιμωλία και άθραυστη κιμωλία χωρίς να καταστρέφεται η επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με τον έξυπνο πίνακα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν ηλεκτρονική πράσινη επιφάνεια για σχολιασμό. Υποστηρίζει την αποθήκευση του σχολιασμού της πράσινης επιφάνειας, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής στον πίνακα.
Η γραφή στην δεξιά πράσινη επιφάνεια μπορεί να αποθηκευτεί ως στιγμιότυπο οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των δασκάλων, ώστε να αποστέλλεται στους μαθητές ως υλικό αναθεώρησης.
Δύο Επιλογές:
-Υποστήριξη μεγέθους: 75 ίντσες + 2 πλευρικοί πίνακες, μήκος περίπου 4,3μ, επιφάνεια πλευρικού πίνακα νανο (μαυροπίνακας) για γραφή με κιμωλία, κεραμική (λευκός πίνακας) για γραφή με μαρκαδόρο, μπορεί να είναι αναδιπλούμενος. Ενσωματωμένο Android, με σύστημα Windows για λειτουργία εγγραφής, είναι ένας ισχυρός έξυπνος πίνακας. Έρχεται επίσης με κινητή βάση, υποστηρίζει φορητή μετακίνηση από τάξη σε τάξη.
-Έξυπνος πίνακας 75/86/98 ίντσες, ενσωματωμένο Android, με υποδοχή OPS για προαιρετικό Windows. Με Μαύρο/Πράσινο πίνακα για γραφή με κιμωλία, λευκό πίνακα για γραφή με μαρκαδόρο. Έκδοση ABA ή έκδοση AB, είναι επιτοίχιος, στερεωμένος στον τοίχο, μήκος περίπου 4,2~4,4μ.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την ομάδα πωλήσεών μας, osd019@touch-easy.com.
Σύνδεσμος βίντεο μπορείτε επίσης να ελέγξετε από το Youtube, https://youtu.be/yc1860wQeRk

Προδιαγραφές
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Λευκός πίνακας/Πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη αφής |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο, δείκτης ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αφή | Υποστήριξη ΑΦΗΣ ON/OFF μέσω πλήκτρου συντόμευσης |
| Αναγνώριση χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων σε μορφή PPT/Word/PDF/εικόνας. |
| Σημείο αφής | 1-20 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες / δευτ. |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου αποτελεσματικής αφής | >8mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | |
| Διάρκεια ζωής αφής | Περισσότερες από 60.000.000 μεμονωμένες αφές ή κλικ |
| Θύρα σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες λειτουργίας | Εσωτερικός ή εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
Σχετικά με εμάς

