| Τιμή | USD350-2500 per piece |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20-30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | Τεχνική τεχνική πρόοδος |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Price | USD350-2500 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 8000 μονάδες ανά μήνα | Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά | Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | Λειτουργικό σύστημα | Android Windows Λίνουξ, Μακ, |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz | Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% | Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Μαύρο, άλλα χρώματα προαιρετικά --Γκρι, Ασημένιο/Μαύρο | Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια |
| Ονομα | Επανακωδικοποίηση έξυπνης πλακέτας,διαδραστικές πλακέτες με πλακέτα επέκτασης | Τύπος πίνακα | Διαδραστικοί πίνακες |
| Διπλωμένο | Ναί | Τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο |
| Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης | Σημεία αφής | 1 έως 20 βαθμοί |
| Εφαρμογή | Μεταφορική εκπαίδευση, τάξη, κατάρτιση, παρουσίαση | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Μέγεθος οθόνης | 75",86",98" |
| Multi-Touch | Μέχρι 50 βαθμούς | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Ακρίβεια | 2mm | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Διαδραστικός διαδραστικός πίνακας που συνδυάζει υψηλά ολοκληρωμένο διαδραστικό πίνακα ή μαύρο πίνακα (πλευροί πίνακες) με IFPD για την επίτευξη διπλής διασύνδεσης πίνακα και διαδραστικής λειτουργικότητας.
Πολύ ενσωματωμένο με πολλαπλό σημείο υπερύθριου διαδραστικού πίνακα, κεντρικό σύστημα ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, σύστημα στερεοφωνικού ενισχυτή, OPS και άλλο εξοπλισμό,σχηματίζοντας μια πλήρη λύση πολυμέσων στην τάξη μαζί με ένα προβολέα.
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε κανονικό στυλό, κιμωλία και ασάφεια κιμωλία χωρίς να βλάψει την επιφάνεια.
Με τον έξυπνο πίνακα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρονικό πράσινο πίνακα για σχολιασμό.σχηματίζοντας τον τέλειο συνδυασμό της έξυπνης διδασκαλίας και της παραδοσιακής γραφής στο μαύρο πίνακαΤα γραπτά στο δεξί πράσινο πίνακα μπορούν να αποθηκευτούν ως στιγμιότυπα οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των εκπαιδευτικών, επιτρέποντας τη διανομή στους μαθητές ως υλικό αναθεώρησης.
Για λεπτομερείς προδιαγραφές και προσαρμοσμένες απαιτήσεις, επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεων μας:
Ηλεκτρονικό:osd019@touch-easy.com
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα εμφάνισης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο ανά το ύψος της κύριας μονάδας εμφάνισης |
| Επιλογή επιφάνειας | Λευκός/πράσινος πίνακας |
| Τεχνολογία αφής | Υπερκόκκινη επαφή |
| Μέθοδος αφής | Άκρο, δείκτης ή άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Έλεγχος αφής | Υποστήριξη Ανοίξτε / Κλείστε με το hotkey |
| Αναγνώριση χειρονομίας | Υποστηριζόμενη |
| Αποθήκευση αρχείου | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων ως μορφή PPT/Word/PDF/εικόνα |
| Σημεία επαφής | 1-20 |
| Ταχύτητα του δρομέα | 180 μονάδες/δευτερόλεπτο |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Αποτελεσματικό μέγεθος αντικειμένου αφής | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή Πένα |
| Ακριβότητα θέσης | |
| Επέκταση ζωής | Περισσότερα από 60,000, 000 ένα άγγιγμα ή ένα κλικ |
| Λιμένας σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows, Linux, Mac, Android |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρική τροφοδοσία USB DC 4,6V-5,0V |
| Συνθήκες εργασίας | Εσωτερικά ή εξωτερικά |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C~60°C |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 0% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C~45°C |
| Επιχείρηση υγρασία | 10%~90% |