| Τιμή | USD300-2000 per piece |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 10-30 days |
| Μάρκα | iBoard |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | ΙΒ-86+ 2 πλευρικές πλάκες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | ΙΒ-86+ 2 πλευρικές πλάκες |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | USD300-2000 per piece |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 10-30 ημέρες |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι, ξύλινη θήκη ή ξύλινο κιβώτιο προαιρετικά | Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Τεχνολογία αφής | υπέρυθρες | Εφέ Αγγίξτε Μέγεθος αντικειμένου | > 8 mm |
| Μέθοδος αφής | δάχτυλο ή οποιαδήποτε αδιαφανή αντικείμενα | Ακρίβεια τοποθέτησης | <2 χιλιοστά |
| Λιμάνι σύνδεσης | USB2.0 USB3.0 | Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30 ° C ~ 60 ° C υγρασία: 0%~ 95% | Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10 ° C ~ 45 ° C υγρασία: 10%~ 90% |
| Εγκατάσταση | Τοποθετημένο τοίχο, κινητό περίπτερο (προαιρετικό) | Χρώμα | Ο Μαύρος, άλλα χρώματα προαιρετικά |
| Πηδαλιουχία | με κεντρικά πλήκτρα για πλάγια πλαίσια | Ονομα | Επαναγραφήσιμος έξυπνος πίνακας, ψηφιακός πίνακας |
| Τύπος πίνακα | Διαλογικοί πίνακες | Διπλωμένο | Οχι |
| Τύπος | Έξυπνος πίνακας γραφής για το σχολείο | Μέγεθος | Ηλεκτρονικός διαδραστικός πίνακας πολλαπλής αφής με πλήκτρο πρόσβασης |
| Σημεία αφής | 1 έως 50 βαθμοί | Εφαρμογή | Σχολική διδασκαλία, εκπαίδευση, εκπαίδευση στην τάξη για το σχολείο, επιχειρήσεις, παρουσίαση |
| Εγγύηση | 1 έτος, έως 3 χρόνια | Aspect Radio | 16:9- Ναι. |
| Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI, DP... | Μέγεθος οθόνης | 75",86",98" |
| Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά | Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Ακρίβεια | 2mm | Κινητή βάση | Προαιρετικός |
Διαδραστικός πίνακας συνδεδεμένος Συνδυασμός υψηλά ενσωματωμένου διαδραστικού πίνακα και ηλεκτρονικής πράσινης σανίδας ή IFPD για την επίτευξη διασύνδεσης διπλής σανίδας και διαδραστικής λειτουργίας.
Υψηλά ενσωματωμένος με πολυσημειακό υπέρυθρο διαδραστικό πίνακα, σύστημα κεντρικού ελέγχου, ασύρματο μικρόφωνο, στερεοφωνικό σύστημα ενίσχυσης, OPS και άλλο εξοπλισμό, σχηματίζοντας μια τέλεια λύση πολυμέσων τάξης μαζί με προβολέα.
Μπορεί να γραφτεί με οποιοδήποτε συνηθισμένο στυλό λευκής σανίδας, κιμωλία και σκόνη-ελεύθερη κιμωλία χωρίς να καταστρέφει την επιφάνεια και έχει ισχυρή αντοχή στη φθορά.
Με την έξυπνη σανίδα μας, οι δάσκαλοι μπορούν να χρησιμοποιούν την ηλεκτρονική πράσινη σανίδα για σχολιασμό. Υποστηρίζει την αποθήκευση του σχολιασμού της πράσινης σανίδας, σχηματίζοντας τον συνδυασμό έξυπνης διδασκαλίας και παραδοσιακής γραφής στον πίνακα.
Η γραφή στην δεξιά πράσινη σανίδα μπορεί να αποθηκευτεί ως στιγμιότυπο οθόνης σύμφωνα με τις απαιτήσεις των δασκάλων, ώστε να τους αποσταλεί ως υλικό αναθεώρησης.
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου.

| Εμφάνιση | Για να ταιριάζει με την κύρια μονάδα οθόνης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με το ύψος της κύριας μονάδας οθόνης |
| Επιλογή Επιφάνειας | Λευκή σανίδα/Πράσινη σανίδα |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη αφής |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο, δείκτης ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Αφή | Υποστήριξη Αφής ON/OFF μέσω συντόμευσης |
| Αναγνώριση χειρονομιών | Υποστήριξη |
| Αποθήκευση αρχείων | Υποστήριξη αποθήκευσης αρχείων σε μορφή PPT/Word/PDF/εικόνας. |
| Σημείο αφής | 1-20 |
| Ταχύτητα δρομέα | 180 κουκκίδες / δευτ. |
| Ανάλυση αφής | 32768x32768 |
| Μέγεθος αντικειμένου αφής | >8mm |
| Μέθοδος αφής | Δάχτυλο ή στυλό |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | |
| Διάρκεια ζωής αφής | Περισσότερες από 60.000.000 μεμονωμένες αφές ή κλικ |
| Θύρα σύνδεσης | USB 2.0 |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες λειτουργίας | Εσωτερικός ή εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |





