| Τιμή | USD600-750/PC |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 30 days |
| Μάρκα | iBoard or OEM |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-65 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Brand Name | iBoard or OEM | Αριθμός μοντέλου | ΤΕ-ΥΛ-65 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10 | Price | USD600-750/PC |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 μονάδες το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Έκδοση Android | 11 ή 13 | Παράθυρα OS | 10 ή 11 pro ενεργοποιημένο προαιρετικό |
| Θύρες USB | 2.0/3.0 | Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη αφή |
| Σημεία αφής | 20 βαθμοί | Εφαρμογές | σχολείο/φοιτητές/εκπαίδευση/εκπαίδευση/επιχειρηματικό κέντρο, κλπ. |
| Τύπος κρέμασης | Τείχος που δεν υπερβαίνει τα 5 mm | Μέγεθος | 55/65/75/86/98 ίντσες |
| Aspect Radio | 16:10, 16:9... | Διασύνδεση | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Μέγεθος οθόνης | 65", 75", 86", 98" | Multi-Touch | Έως 40 πόντους |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Δύο πλευρικά πλήκτρα συντόμευσης | Τρόπος αποστολής | Θαλάσσια ναυτιλία Αεροπορικά φορτηγά φορτηγά |
| Εγγύηση | 1 Έτος | Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Λειτουργικό Σύστημα | Andriod/Windows/Linux/Mac.etc. | Ακρίβεια | 2mm |
| Κινητή βάση | Προαιρετικός | Χρωματιστά | Μαύρο ή OEM |
Έξυπνη Οθόνη LCD Android 13 55 65 75 86 98 ιντσών με 40 Σημεία Αφής, Πίνακας, Τηλεόραση, Οθόνη, USB TYPE-C, Οθόνη για Παιδιά
Σημεία πλεονεκτήματος:
1. Η IBOARD δραστηριοποιείται ως πάροχος λύσεων αφής από το 2007, με εμπειρία σε OEM και ODM για λογότυπο προϊόντων/συσκευασία/λογισμικό, κ.λπ.
2. Τεχνολογία αφής: υπέρυθρη αφής, υποστηρίζοντας πολλαπλά σημεία αφής στυλό για 10/20/40/50 σημεία για λειτουργικό σύστημα Android/Windows
3. Διαθέσιμα μεγέθη: 55/65/75/86/98/105/110 ίντσες
4. Υποστηρίζει ασύρματη κοινή χρήση έως και 9 οθονών ταυτόχρονα για τηλέφωνο/tablet/laptop/IFPD, κ.λπ.
5. Με λογισμικό πίνακα iboard για σχολιασμό/εγγραφή/κοινή χρήση/αίθουσα συσκέψεων, κ.λπ.
Φύλλο προδιαγραφών:
| Στοιχείο | Έξυπνη Οθόνη LCD Android 13 55 65 75 86 98 ιντσών με 40 Σημεία Αφής, Πίνακας, Τηλεόραση, Οθόνη, USB TYPE-C, Οθόνη για Παιδιά |
| Μοντέλο | TE-YL-65 |
| Μέγεθος οθόνης | 1428.5*803.5mm |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη με οπίσθιο φωτισμό DLED |
| Τεχνολογία αφής | Υπέρυθρη αφής |
| Ανάλυση | 3840*2160 4K |
| Αντίθεση | 4000:1 |
| Γωνία θέασης | 178° |
| Γυαλί | Σκληρυμένο γυαλί πάχους 4mm, σκληρότητας 7H |
| Λειτουργικό σύστημα Android |
11 ή 13 προαιρετικά, 4+32G Διπλή μονάδα WiFi 5.0GHz, μία για WIFI, μία για hotspot. Κάρτα δικτύου Ethernet 10/100/1000 με σύνδεση RJ45.
|
| Θύρες εισόδου |
Πίσω: 2*HDMI2.0, 1*VGA&AUDIO IN, 1*YPBPR, 2*USB 3.0, 1*USB2.0, 1*TOUCH-USB, 1*κάρτα TF, 1*RS232, 1*RJ45 IN, 1*AV IN, 1*MIC IN, 1*DP, 1*Type C (μόνο για USB), 1*OPS SLOT Μπροστά: 1*HDMI2.0, 1*TOUCH USB, 3*USB3.0, TYPE-C (Υποστηρίζει μεταφορά αφής, δεδομένων, βίντεο και ήχου, φόρτιση (στάνταρ 15W, προαιρετικά 65W) |
| Θύρες εξόδου | 1*HDMI-out, 1*COAXIAL, 1*Earphone, 1*RJ45 OUT, 1*AV OUT |
| Μπροστινά πλήκτρα | 8 πλήκτρα (POWER, SOURCE, MENU, VOL-, VOL+, HOME, ENTER, ES) |
| Κάμερα και μικρόφωνο | προαιρετικά ενσωματωμένα για κάμερα 8mp/13mp/48mp ή 4/6/8 μικρόφωνα |
| Αισθητήρας φωτός | Ενσωματωμένος αισθητήρας φωτός για ανιχνευτή φωτεινότητας που προσαρμόζει αυτόματα τη φωτεινότητα του πάνελ ανάλογα με το περιβαλλοντικό φως. |
| Ηχείο | 2*15W |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms |
| Αξεσουάρ | Στυλό αφής*2, καλώδιο USB αφής*1, καλώδιο HDMI*1, καλώδιο τροφοδοσίας*1, τηλεχειριστήριο*1, σετ βάσης τοίχου*1, κινητή βάση (προαιρετικά) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1646*225*1050mm |
| Καθαρό βάρος (κιλά) | 38 |
| Μεικτό βάρος (κιλά) | 52 |
Ισχυρό λογισμικό πίνακα, που υποστηρίζει ζουμ, σμίκρυνση, παρουσίαση PPT, σχολιασμό, κοινή χρήση, εγγραφή και αίθουσα συσκέψεων για σχολεία/επιχειρήσεις.
Συσκευασία: 1 τεμάχιο/χαρτοκιβώτιο, αλλά προαιρετικά επιπλέον συσκευασμένο σε ξύλινο κιβώτιο ή παλέτα
