| Τιμή | USD150-USD260 |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 15-25 days |
| Μάρκα | iBoard |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, RoHs, FCC |
| Αριθμός μοντέλου | Ib-102 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Brand Name | iBoard | Αριθμός μοντέλου | Ib-102 |
| Certification | CE, RoHs, FCC | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμ | Price | USD150-USD260 |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Μέγεθος | 102 ίντσες, 86/90/96/105/120/150 ίντσες προαιρετικά | Aspect Radio | 16:9 |
| Συνολική Έκταση | 2252*1235mm | Περιοχή προβολής | 2090*1179mm |
| Ψήφισμα | 32768*32768 | βάρος | 23 κλ |
| πιστοποιητικά | CE/FCC/ROHS | Χρώμα | Γκρι, μαύρο, Σλίβερ... |
| Υλικά | Αλουμίνιο | Επιφάνεια | Νανο/ κεραμική προαιρετική |
102 ιντσών Διαδραστικός Πίνακας Προβολής για σχολική αίθουσα
Προδιαγραφές
ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ DRAWVIEW
Το λογισμικό Draw View, σε συνδυασμό με τον Διαδραστικό Πίνακα, είναι ένα ισχυρό και διαδραστικό εργαλείο, ιδανικό για εκπαιδευτικές και επιχειρηματικές εφαρμογές. Με τον Διαδραστικό Πίνακα, οι χρήστες μπορούν να εκτελέσουν πολλές λειτουργίες πίνακα, όπως γραφή με το χέρι, διαγραφή, προσθήκη σελίδων, εισαγωγή αντικειμένων, εγγραφή κ.λπ.
ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΩΝ ΔΑΧΤΥΛΟΥ
Ο
Διαδραστικός
Πίνακας
υποστηρίζει
Χειρονομίες
των
Windows,
επίσης
στο
λογισμικό,
οι
εικόνες
μπορούν
εύκολα
να
μετακινηθούν,
να
κλιμακωθούν
και
να
περιστραφούν
με
τα
δάχτυλά
σας
κάνοντας
τις
παρουσιάσεις
πιο
ενδιαφέρουσες,
δυναμικές
και
διαδραστικές.
Εν
τω
μεταξύ,
στο
λογισμικό
μας,
αναπτύξαμε
επίσης
μερικές
από
τις
παρακάτω
χειρονομίες
για
να
κάνουμε
τις
λειτουργίες
πιο
έξυπνες.
| Ειδικά Χαρακτηριστικά Υλικού | Αναγνώριση χειρονομιών |
|---|---|
| Τεχνολογία | Υπέρυθρη |
| Μέθοδοι Εισαγωγής | Δάχτυλο, στυλό, ή οποιοδήποτε άλλο αδιαφανές αντικείμενο |
| Σημείο Αφής | 10 σημεία αφής |
| Ταχύτητα Δείκτη | 180 κουκκίδες/δευτ. |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση | 32768 x 32768 |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | |
| Θύρα Σύνδεσης | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια 170°, κάθετη 160° |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοσία USB DC 4.6V- 5.0V |
| Συνθήκες Λειτουργίας | Εσωτερικός ή Εξωτερικός χώρος |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία: -30°C~60°C Υγρασία: 0%~95% |
| Λειτουργία | Θερμοκρασία: -10°C~45°C Υγρασία: 10%~90% |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια, ντουλάπια, κινητή βάση (προαιρετικό) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Εφαρμογή:
Πιστοποίηση:
Συσκευασία και παράδοση:
Έκθεση:
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε: Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι, είμαστε εργοστάσιο. Βρισκόμαστε στη Σενζέν της Κίνας.
Ε: Πώς μπορώ να εμπιστευτώ την ποιότητα του προϊόντος σας;
Α: Η ποιότητα είναι αυτό που βάζουμε πρώτα τα τελευταία 12 χρόνια. Από την αγορά υλικών έως την παράδοση προϊόντων, έχουμε δικό μας επαγγελματικό προσωπικό και διαδικασίες για την αποφυγή πιθανού κινδύνου ποιότητας. Τα προϊόντα μας έχουν εγκριθεί από CE & ROHS & ISO & FCC κ.λπ.
Ε: Ποια είναι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α: Εάν υπάρχουν προβλήματα, θα λάβετε την απάντησή μας εντός 24 ωρών. Η λύση θα προσφερθεί άμεσα.
Ε: Έχετε MOQ;
Α: Γενικά, το MOQ μας είναι 1 τεμάχιο. Αλλά όσο μεγαλύτερη είναι η παραγγελία, τόσο περισσότερες εκπτώσεις θα δοθούν.
Ε: Θα μπορούσατε να προσφέρετε την υπηρεσία OEM&ODM;
Α: Ναι, μπορούμε. Παρέχουμε υπηρεσίες OEM&ODM σε πολλές παγκόσμιες εταιρείες για πάνω από 15 χρόνια.
Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Ο χρόνος παράδοσης για δείγμα θα είναι 3-7 ημέρες. Όσον αφορά τη μεγάλη παραγγελία, διαρκεί περίπου 25 ημέρες.



