| Τιμή | USD120-USD200/KWH |
| MOQ | 2 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 60-70 DAYS |
| Μάρκα | CTS Battery |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, UN38.3, MSDS |
| Αριθμός μοντέλου | CTS-LFP614690 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 6000 σετ/έτος |
| Brand Name | CTS Battery | Αριθμός μοντέλου | CTS-LFP614690 |
| Certification | CE, UN38.3, MSDS | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 σετ | Price | USD120-USD200/KWH |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, L/C | Ικανότητα εφοδιασμού | 6000 σετ/έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 60-70 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Προϊόν μπαταριών | 614.4V 690Ah 423kWh | Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό Το λεωφορείο πόλης Οχήματα υλικοτεχνίας, Εκσκαφέας ανταλλαγής μπαταριών |
| Τρόπος σειράς | 12 μονάδες μπαταρίας + ένα κουτί PDU | ΚΙΒΏΤΙΟ PDU | Συμπεριλαμβανομένων των EVCC, των ρελέ, των κύριων BMS, των αντιστάσεων προφόρτισης και των ασφαλτηρ |
| Δύναμη δαπανών | Μέγιστο 200kW. | Πρότυπο χρέωσης | CCS1/CCS2 ταχεία φόρτιση συνεχούς ρεύματος |
| Discharge Power | 300kW cont. 400kW peak for 30 sec | Αλλες επιλογές | 20KW OBC, 6,6KW OBC, 12V 24V DCDC μετατροπέας |
✅
14+
χρόνια
εμπειρία
στη
μπαταρία.
✅ Επαγγελματίες
30+
ανώτεροι
μηχανικοί
προσφέρουν
24
ώρες
σε
απευθείας
σύνδεση
υπηρεσία
και
απάντηση
μέσα
σε
30
λεπτά.
✅Μία
στάση
εξατομικευμένη
εξυπηρέτηση
για
σύστημα
μπαταρίας
12V
έως
1000V.
✅
30+
άτομα
R
&
D
ομάδα,
εμπειρογνώμονας
στην
εξατομικευμένη
ανάπτυξη
προϊόντων.
✅Διαβιομηχανική
λύση
για
μπαταρίες.
Προδιαγραφές μπαταρίας
| Τύπος κυττάρου - Χημεία | Πρισματικό- LFP |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 690Ah |
| Διορισμένη τάση | 614.4V |
| Ενέργεια | 4230,9 kWh |
| Συνεχή παράλληλη σύνδεση | 3P192S |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP67 |
| Διάρκεια κύκλου | ≥3000 κύκλοι (90% DOD, 1C) |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Βάρος | ~ 2890±3kg |
| Μέγεθος (L*W*H) | 12*(1200*630*240mm) + ένα κουτί PDU ((L500*W500*H300mm) |
| ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑ ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑς | |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 480V |
| Μέγιστο συνεχές ρεύμα εκφόρτισης | 480A @ 25°C με υγρή ψύξη |
| Πάνω από 5 δευτερόλεπτα | 900A εντός 5 δευτερολέπτων |
| ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ | |
| Περιορισμένη τάση φόρτισης | 700.8V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | Δοκιμαστική ενέργεια |
| Συνιστώμενο ρεύμα φόρτισης | 20Α |
| Ειδικότητες θερμοκρασίας | |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης | 0~45°C |
| Περιοχή θερμοκρασίας εκκένωσης | -20~55°C |
| Συνιστώμενη θερμοκρασία λειτουργίας | 15~35°C |
|
Περιοχή θερμοκρασίας και υγρασίας αποθήκευσης |
-20~35°C, 45~75%RH (Λιγότερο από 1 μήνα) |
| -10~35°C, 45~75%RH (Λιγότερο από 3 μήνες) | |
| 15~35°C, 45~75%RH (Συστήνεται) | |