| Τιμή | USD150-USD200/KWH |
| MOQ | 2 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 60-70 DAYS |
| Μάρκα | CTS Battery |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE, UN38.3, MSDS |
| Model Number | CTS-LFP345280 |
| Packaging Details | Plywood case |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 6000 SETS/YEAR |
| Brand Name | CTS Battery | Model Number | CTS-LFP345280 |
| Certification | CE, UN38.3, MSDS | Place of Origin | China |
| Minimum Order Quantity | 2 SETS | Price | USD150-USD200/KWH |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C | Supply Ability | 6000 SETS/YEAR |
| Delivery Time | 60-70 DAYS | Packaging Details | Plywood case |
| Προϊόν μπαταριών | 4600,8V 230Ah 107,9kWh | Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής/ Μηχανήματα παρασκευής άμμου/Εξοπλισμός οδήγησης σωρούς |
| Τρόπος σειράς | 3 μονάδες μπαταρίας + ένα κουτί PDU | ΚΙΒΏΤΙΟ PDU | Συμπεριλαμβανομένων των EVCC, των ρελέ, των κύριων BMS, των αντιστάσεων προφόρτισης και των ασφαλτηρ |
| Δύναμη δαπανών | Μέγιστο 50kW. | Πρότυπο χρέωσης | CCS1/CCS2 ταχεία φόρτιση συνεχούς ρεύματος |
| Δύναμη απαλλαγής | 100kW. 200kW κορυφή για 30 δευτερόλεπτα | Αλλες επιλογές | 20KW OBC, 6,6KW OBC, 12V 24V DCDC μετατροπέας |
| Τύπος κυττάρου - Χημεία | Πρισματικό- LFP |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 230Ah |
| Διορισμένη τάση | 460.8V |
| Ενέργεια | 1070,9 kWh |
| Συνεχή παράλληλη σύνδεση | 1P144S |
| Προστασία Π.Ι. | Διάκριση IP67 |
| Διάρκεια κύκλου | ≥3000 κύκλοι (90% DOD, 1C) |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Βάρος | ~750±3kg |
| Μέγεθος (L*W*H) | 3* ((1200*630*240mm) + ένα κουτί PDU ((L500*W390*H200mm) |
| ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑ ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑς | |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 360V |
| Μέγιστο συνεχές ρεύμα εκφόρτισης | 230A @ 25°C με υγρή ψύξη |
| Πάνω από 5 δευτερόλεπτα | 400A εντός 5s |
| ΕΠΙΠΕΔΗΣΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ | |
| Περιορισμένη τάση φόρτισης | 525V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A@380VAC, @25°C, CCS2 συνεχής φόρτιση |
| Συνιστώμενο ρεύμα φόρτισης | 20Α |
| Ειδικότητες θερμοκρασίας | |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης | 0~45°C |
| Περιοχή θερμοκρασίας εκκένωσης | -20~55°C |
| Συνιστώμενη θερμοκρασία λειτουργίας | 15~35°C |
|
Περιοχή θερμοκρασίας και υγρασίας αποθήκευσης |
-20~35°C, 45~75%RH (Λιγότερο από 1 μήνα) |
| -10~35°C, 45~75%RH (Λιγότερο από 3 μήνες) | |
| 15~35°C, 45~75%RH (Συστήνεται) | |