| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20 days |
| Μάρκα | DL |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm |
| Certification | CE ROHS FCC |
| Αριθμός μοντέλου | P1.86 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase |
| Brand Name | DL | Αριθμός μοντέλου | P1.86 |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm | Certification | CE ROHS FCC |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Χρόνος Παράδοσης | 20 Ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase | Pixel Pitch | 1,538 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 χλστ | Απόσταση θέασης | ≥1.5m |
| Τάση εργασίας | AC200~240V (+/-10%) | Διάρκεια ζωής | 1001000 ώρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 HZ | Λάμψη | 600-800nits |
| Κατανάλωση ρεύματος | <360 W/m² |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED SDK είναι μια προηγμένη εσωτερική λύση οθόνης με pixel pitch 1,538mm που προσφέρει εξαιρετική ευκρίνεια και ευκρίνεια εικόνας. Με 422.735 pixels ανά τετραγωνικό μέτρο, αυτή η οθόνη παράγει ζωντανές, λεπτομερείς εικόνες ιδανικές για περιβάλλοντα όπου οι οπτικές υψηλής ανάλυσης είναι απαραίτητες.
Σχεδιασμένη για μικρές αποστάσεις θέασης που ξεκινούν από 1,5 μέτρα, είναι ιδανική για χώρους λιανικής, εκθέσεις, αίθουσες ελέγχου και λόμπι εταιρειών. Η οθόνη προσφέρει επιλογές συντήρησης από μπροστά και από πίσω για βολική εξυπηρέτηση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής.
| Μοντέλο | LV-DSP1.5-2X1 |
| Pixel Pitch | 1.538mm |
| Μέθοδος Συντήρησης | Συντήρηση από Μπροστά / Πίσω |
| Απόσταση Θέασης | ≥1.5m |
| Καλύτερη Γωνία Θέασης | X: 140° / Y: 120° |
| Μέγεθος Μονάδας | 320*160mm |
| Φωτεινότητα | 600-800 nits |
| Εφαρμογή | Εσωτερική |
| Κατανάλωση Ενέργειας | |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 3840 Hz |
Η DL Customized SDK LED Display έχει σχεδιαστεί για ποικίλες εφαρμογές, όπως εταιρικά περιβάλλοντα, χώρους λιανικής, χώρους ψυχαγωγίας, εκπαιδευτικά ιδρύματα και αίθουσες ελέγχου. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσής της 3840 Hz εξασφαλίζει ζωντανές, χωρίς τρεμόπαιγμα εικόνες που αιχμαλωτίζουν το κοινό σε οποιοδήποτε περιβάλλον.
Με διάρκεια ζωής 100.000 ωρών και προσαρμόσιμη φύση, αυτή η οθόνη προσαρμόζεται σε διάφορες χωρικές απαιτήσεις, παρέχοντας αξιόπιστη μακροπρόθεσμη απόδοση σε πολλαπλούς κλάδους.
Το μοντέλο DL P1.53 προσφέρει premium προσαρμογή με εξαιρετική απόδοση σε ρυθμό ανανέωσης 3840 Hz. Με τιμή μεταξύ 2000 και 3000 δολαρίων ανά τετραγωνικό μέτρο, αυτή η δημιουργική οθόνη LED προσφέρει εξαιρετική αξία για εσωτερικές εγκαταστάσεις υψηλής ποιότητας.
Υποστηρίζοντας επιλογές συντήρησης από μπροστά και από πίσω και λειτουργώντας στα 200~240V AC (+/-10%), το P1.53 είναι σχεδιασμένο για σταθερή, ασφαλή λειτουργία και ευέλικτη προσαρμογή για την κάλυψη συγκεκριμένων απαιτήσεων οπτικών λύσεων.



