| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20 days |
| Μάρκα | DL |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm |
| Certification | CE ROHS FCC |
| Model Number | P1.53 |
| Brand Name | DL | Model Number | P1.53 |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm | Certification | CE ROHS FCC |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Χρόνος Παράδοσης | 20 Ημέρες |
| Τρόπος συντήρησης | Συντήρηση εμπρός/πίσω | Κατανάλωση ρεύματος | <360 W/m² |
| Εφαρμογή | Εσωτερικός | Μοντέλο | LV-DSP1.5-2X1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 HZ | Απόσταση θέασης | ≥1.5m |
| Τάση εργασίας | AC200~240V (+/-10%) | Pixel Pitch | 1,538 χιλιοστά |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED SDK είναι μια σύγχρονη λύση σχεδιασμένη για εσωτερική οπτική επικοινωνία με εξαιρετική ευκρίνεια και ευελιξία. Με υψηλή πυκνότητα pixel 422.735 pixels ανά τετραγωνικό μέτρο, αυτή η δημιουργική οθόνη LED προσφέρει εκπληκτική ποιότητα εικόνας και ζωντανά χρώματα, καθιστώντας την ιδανική για εταιρικές εκδηλώσεις, χώρους λιανικής, εκθέσεις, αίθουσες συνεδριάσεων και χώρους ψυχαγωγίας.
Η εξαιρετική πυκνότητα pixel εξασφαλίζει ευκρινή και λεπτομερή οπτικά στοιχεία ακόμη και όταν παρακολουθούνται από κοντά, επιτρέποντας την προβολή περίπλοκων γραφικών, βίντεο και δυναμικού περιεχομένου με αξιοσημείωτη ακρίβεια. Αυτό βελτιώνει τη συνολική εμπειρία του θεατή σε περιβάλλοντα όπου η οπτική επίδραση και η ευκρίνεια του περιεχομένου είναι πρωταρχικής σημασίας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | LV-DSP1.5-2X1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840 Hz |
| Τρόπος συντήρησης | Μπροστινή / Πίσω συντήρηση |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 mm |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Διαμόρφωση LED | GOB1212 |
| Πυκνότητα Pixel | 422.735 pixels/τ.μ. |
| Εφαρμογή | Εσωτερικού χώρου |
| Φωτεινότητα | 600-800 nits |
| Pixel Pitch | 1.538 mm |
Η DL Customized SDK LED Display, μοντέλο LV-DSP1.5-2X1, είναι μια προηγμένη λύση εσωτερικής οθόνης σχεδιασμένη για σύγχρονες επιχειρήσεις και χώρους. Με εξαιρετική πυκνότητα pixel και διαμόρφωση LED GOB1212, αυτή η οθόνη LED λιανικής εγγυάται ευκρινή και ζωντανά οπτικά στοιχεία με τις καλύτερες γωνίες θέασης X:140° και Y:120°.
Ιδανικό για χώρους λιανικής, εταιρικά περιβάλλοντα, εκθεσιακούς χώρους, αίθουσες συνεδριάσεων και χώρους ψυχαγωγίας. Η υψηλή πυκνότητα pixel και οι εξαιρετικές γωνίες θέασης εξασφαλίζουν ευκρινή ορατότητα ακόμη και από αποστάσεις ή πλάγιες γωνίες, καθιστώντας το απαραίτητο για πολυσύχναστους χώρους λιανικής και εταιρικές παρουσιάσεις.
Η DL παρουσιάζει την P1.53 Customized SDK LED Display, μια πρωτοποριακή λύση για δημιουργικές εφαρμογές οθόνης LED. Αυτή η προσαρμοσμένη δημιουργική οθόνη προσφέρει εξαιρετική ευκρίνεια με pixel pitch 1.538mm, εξασφαλίζοντας ζωντανά και λεπτομερή οπτικά στοιχεία.
Επιλέξτε την DL P1.53 για το επόμενο έργο σας και απολαύστε μια πραγματικά προσαρμοσμένη δημιουργική οθόνη που αναβαθμίζει τις οπτικές σας επικοινωνίες με καινοτόμο σχεδιασμό και αξιόπιστη απόδοση.



