| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20 days |
| Μάρκα | DL |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm |
| Certification | CE ROHS FCC |
| Model Number | P1.53 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase |
| Brand Name | DL | Model Number | P1.53 |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm | Certification | CE ROHS FCC |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Χρόνος Παράδοσης | 20 Ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase | Λάμψη | 600-800nits |
| Pixel Pitch | 1,538 χιλιοστά | Καλύτερη γωνία εξέτασης | Χ:140° / Υ:120° |
| Μοντέλο | LV-DSP1.5-2X1 | Ρυθμός ανανέωσης | 3840 HZ |
| Διάρκεια ζωής | 1001000 ώρες | Διαμόρφωση LED | GOB1212 |
| Κατανάλωση ρεύματος | <360 W/m² |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED SDK, μοντέλο LV-DSP1.5-2X1, είναι μια προηγμένη οπτική λύση σχεδιασμένη για σύγχρονα λιανικά και εμπορικά περιβάλλοντα.Αυτή η οθόνη προσφέρει εξαιρετική φωτεινότητα., σαφήνεια και αντοχή για εντυπωσιακές οπτικές εμπειρίες.
ειδικά σχεδιασμένα για εγκαταστάσεις αίθουσας ελέγχου με διάρκεια ζωής 100.000 ωρών,Αυτή η οθόνη προσφέρει ανώτερη απόδοση για τις επιχειρήσεις που επιδιώκουν να παρουσιάσουν προϊόντα και προωθήσεις με εκπληκτικές λεπτομέρειες και ζωντανά χρώματα..
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | LV-DSP1.5-2X1 |
| Πιξέλες | 1.538mm |
| Διαμόρφωση LED | GOB1212 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Απόσταση θέασης | ≥1,5m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840 Hz |
| Εργασιακή τάση | AC200~240V (+/-10%) |
| Τρόπος συντήρησης | Φροντίδα εμπρός / πίσω |
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED SDK DL έχει σχεδιαστεί για διάφορα σενάρια εφαρμογής, συμπεριλαμβανομένων των εταιρικών περιβάλλοντων, των λιανικών καταστημάτων, των χώρων ψυχαγωγίας, των εκπαιδευτικών ιδρυμάτων και των δημόσιων χώρων.Με φωτεινότητα 600-800 νιτ και προηγμένη διαμόρφωση LED GOB1212, εξασφαλίζει ζωντανές, καθαρές εικόνες ακόμη και σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού.
Ιδανικό για ψηφιακή σήμανση, branding, παρουσιάσεις, διαδραστικές οθόνες, και εμπεριστατωμένα περιβάλλοντα,Αυτή η δημιουργική οθόνη LED προσαρμόζεται εύκολα σε διάφορες δημιουργικές απαιτήσεις παρέχοντας σταθερή απόδοση σε πολυσύχναστες εμπορικές τοποθεσίες.
Η DL Brand προσφέρει το μοντέλο P1.53 ως υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένη οθόνη LED προσαρμοσμένη στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.Αυτή η εσωτερική προσαρμοσμένη δημιουργική οθόνη προσφέρει εξαιρετική σαφήνεια και ζωντανή εικόνα.
Οι υπηρεσίες προσαρμογής μας σας επιτρέπουν να προσαρμόσετε την οθόνη στις ακριβείς απαιτήσεις του έργου σας, εξασφαλίζοντας την τέλεια εφαρμογή για διαφήμιση, εκδηλώσεις ή εταιρική χρήση.Η οθόνη υποστηρίζει τόσο την εμπρόσθια όσο και την οπίσθια συντήρηση για βολική συντήρηση και λειτουργεί σε τάση λειτουργίας AC200 ~ 240V (+/-10%).



