| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 20 days |
| Μάρκα | DL |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm |
| Certification | CE ROHS FCC |
| Model Number | P1.53 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase |
| Brand Name | DL | Model Number | P1.53 |
| Place of Origin | $2000 ~ $3000/sqm | Certification | CE ROHS FCC |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 | Χρόνος Παράδοσης | 20 Ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | flightcase | Τρόπος συντήρησης | Συντήρηση εμπρός/πίσω |
| Διαμόρφωση LED | GOB1212 | Διάρκεια ζωής | 1001000 ώρες |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 χλστ | Ρυθμός ανανέωσης | 3840 HZ |
| Κατανάλωση ρεύματος | <360 W/m² | Τάση εργασίας | AC200~240V (+/-10%) |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 422.735 pixels/τμ |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED SDK LV-DSP1.5-2X1 αντιπροσωπεύει την πρωτοποριακή καινοτομία στην οπτική τεχνολογία, σχεδιασμένη για να ανταποκρίνεται στις απαιτητικές απαιτήσεις της βιομηχανίας.Αυτή η δημιουργική οθόνη LED προσφέρει απαράμιλλη σαφήνεια, έντονα χρώματα και εξαιρετική αντοχή, καθιστώντας το ιδανικό για επιχειρήσεις που επιδιώκουν να γοητεύσουν το κοινό με εκπληκτικά οπτικά.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διαμόρφωση LED | GOB1212 |
| Απόσταση θέασης | ≥1,5m |
| Φωτεινότητα | 600-800 νιτ |
| Εργασιακή τάση | AC200~240V (+/-10%) |
| Τρόπος συντήρησης | Φροντίδα εμπρός / πίσω |
| Πιξέλες πυκνότητα | 422,735 pixels/sqm |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 mm |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840 Hz |
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Η προσαρμοσμένη οθόνη LED DL P1.53 SDK είναι σχεδιασμένη για σύγχρονες επιχειρήσεις και δημιουργικούς επαγγελματίες.Παρέχει εκπληκτική σαφήνεια και ομαλή κίνηση για περιβάλλοντα όπου η οπτική επίδραση είναι πρωταρχική.
Ιδανικό για καταστήματα λιανικής πώλησης, εταιρικές εκδηλώσεις, εκθέσεις, εμπορικές εκθέσεις, χώρους ψυχαγωγίας, μουσεία και δημόσιους χώρους.Το προσαρμόσιμο SDK επιτρέπει στις επιχειρήσεις να προσαρμόζουν το περιεχόμενο και τη λειτουργικότητα για μοναδικά, εντυπωσιακές οπτικές εμπειρίες
Η εξατομικευμένη οθόνη LED SDK της DL συνδυάζει εξαιρετική σαφήνεια και απόδοση με προηγμένη τεχνολογία pixel pitch.Αυτή η οθόνη εγγυάται αντοχή και ανώτερη ποιότητα εικόνας για διαφήμιση, εκδηλώσεων και καινοτόμων εφαρμογών ψηφιακής σήμανσης.
Το προϊόν προσφέρει την τέλεια ισορροπία μεταξύ κόστους και τεχνολογίας αιχμής, παρέχοντας εξαιρετικά αποτελέσματα προσαρμοσμένα στις ειδικές ανάγκες οπτικής επικοινωνίας σας.



