| Τιμή | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 40~50 days |
| Μάρκα | ASLI |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE, ISO, SGS |
| Πρότυπος αριθμός | ES-30 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | έντονα ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα ανά τέταρτο |
| Brand Name | ASLI | Πρότυπος αριθμός | ES-30 |
| Certification | CE, ISO, SGS | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα ανά τέταρτο |
| χρόνος παράδοσης | 40~50 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | έντονα ξύλινη περίπτωση |
| δύναμη δόνησης | 30kn | Συχνότητα | 5 ~ 2800 Hz |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ | Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 500 κιλά | Εφαρμογή | Πακέτο |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια | Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
Σύστημα Δοκιμών Τυχαίων Δονήσεων ISTA 3A 6A-Amazon Over - The - Road
Σύστημα Δοκιμών Τυχαίων Δονήσεων ISTA 3A 6A-Amazon Over - The - Road Είναι αφιερωμένο στην υψηλή ποιότητα, την υψηλή απόδοση και την υψηλή αξιοπιστία, την ακρίβεια και την ακρίβεια, και την εύκολη λειτουργία. Είναι μια πλατφόρμα δοκιμών που πληροί όλα τα είδη προδιαγραφών δοκιμών και μπορεί να εκτελεστεί συμπεριλαμβανομένων των προδιαγραφών IEC, MIL-STD, JIS, ASTM και άλλων.
Σύστημα Δοκιμών Τυχαίων Δονήσεων ISTA 3A 6A-Amazon Over - The - Road
| Δονητής | |
| Δύναμη ημιτόνου (μέγιστη) | 30kN |
| Δύναμη κρούσης (μέγιστη) | 60 kN |
| Εύρος συχνοτήτων | 5~2800 Hz |
| Μετατόπιση (συνεχής) | 100 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 75 G |
| Διάμετρος οπλισμού | 445 mm |
| 1η τάξη συντονισμού συχνότητας | 2.400 Hz |
| Επιτρεπόμενη εκκεντρική ροπή | >500 Nxm |
| Βάρος οπλισμού | 40 kg |
| Διάσταση βίδας HE/ST | M10 (μετρική) |
| Αξονική συχνότητα απομόνωσης δόνησης | |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 500 kg |
| Διαρροή μαγνητικής ροής | ≤1 mT |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ, μη συσκευασμένο) | 1.330x860x1.250 mm |
| Βάρος (μη συσκευασμένο) | 2.500 kg |
| Εγκατάσταση | Λαστιχένιο στρώμα (απαιτούνται μπουλόνια αγκύρωσης) |
| Ενισχυτής ισχύος | |
| Έξοδος ενισχυτή | 30 kVA |
| SNR | >65 dB |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 120 Vrms |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ, μη συσκευασμένο) | 800x900x2.100 mm |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
* Ευέλικτο σύστημα ανάρτησης και ευθύγραμμος οδηγός, ισχυρή φέρουσα ικανότητα, καλή απόδοση καθοδήγησης και υψηλή σταθερότητα.
* Η στατική ακαμψία του κεντρικού αερόσακου φορτίου είναι μεγάλη, η δυναμική ακαμψία είναι μικρή, η φέρουσα ικανότητα είναι ισχυρή και η δυναμική απόδοση είναι εξαιρετική.
* Γρήγορη διάγνωση αυτοελέγχου και προστασία αλυσίδας, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία;
* Η συσκευή απομόνωσης και απόσβεσης του αερόσακου κάνει τον δονητή να μην χρειάζεται ειδικό θεμέλιο, αναπαράγει τέλεια το κύμα δόνησης και μειώνει τη μετάδοση της δόνησης.
* Παρέχετε διαφορετική χρήση οριζόντιων και κάθετων πλατφορμών επέκτασης;
* Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με όλα τα είδη ελεγκτών δόνησης και η λειτουργία είναι απλή.
Περισσότερη Δύναμη Δόνησης, μπορούμε να προσαρμόσουμε. Καλωσορίζουμε θερμά την ερώτησή σας.