| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | TH-150-C |
| Brand Name | ASLI | Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | TH-150-C | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 |
| Εσωτερική διάσταση | Π500xΥ600xΒ500mm | Τόμος | 150 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20~150°C | Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ρυθμός αύξησης της θερμοκρασίας | 3.0°C/min | Εξωτερική διάσταση | Π1050xΥ1750xΒ1050mm |
| Ανάλυση ένδειξης | 0,1°C; 0,1% RH | Ομοιομορφία διανομής | ±2,0°C; ±3,0% ΣΥ |
| Ακρίβεια ελέγχου | ±0,5°C; ±2,5% ΣΥ | Ρυθμός πτώσης θερμοκρασίας | 0,3~1,0°C/λεπτό |
| Εσωτερικό υλικό | SUS 304# Ανοξείδωτο ατσάλι | Εξωτερικό υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας ή χάλυβας ψυχρής έλασης SEE |
| Μόνωση | Αφρός υψηλής πυκνότητας | Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Humidification σύστημα | U-TYPE SUS#304ss Ηλεκτρικός σωλήνας θερμότητας |
Η κλιματική κάμερα σταθερής θερμοκρασίας και υγρασίας διαθέτει σύστημα κλιματισμού ικανό να διατηρεί ακριβείς συνθήκες από 5% έως 98% σχετική υγρασία (± 0.5%) και θερμοκρασίες που κυμαίνονται από -70°C έως 150°C (±0Ο θάλαμος αυτός έχει σχεδιαστεί για ολοκληρωμένη δοκιμή της αντοχής του υλικού στην θερμότητα, το κρύο, την ξηρότητα και την υγρασία, καθώς και για προετοιμασία του δείγματος πριν από τη δοκιμή.
Ο εξοπλισμός αυτός έχει σχεδιαστεί για να δοκιμάζει την αντοχή στη θερμότητα, την αντοχή στο κρύο, την αντοχή στην ξηρότητα και την αντοχή στην υγρασία.
| Σχήμα | ΤΟ-150 ((Α~F) |
|---|---|
| Εσωτερικές διαστάσεις (W × H × D) | 500 × 600 × 500 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις (W × H × D) | 1050 × 1750 × 1050 mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας |
Χαμηλή
θερμοκρασία
(A:25°C,
B:0°C,
C:-20°C,
D:-40°C,
E:-60°C,
F:-70°C) Υψηλή θερμοκρασία: 150°C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98% R.H. (10%-98% R.H./5%-98% R.H. προαιρετικό, απαιτείται αφυγραντήρας) |
| Ενότητα ανάλυσης/διανομής | 00,1% RH/±2,0°C; ±3,0% RH |
| Ακριβότητα ελέγχου | ±0,5°C, ±2,5% R.H. |
| Ταχύτητα αλλαγής θερμοκρασίας |
Αύξηση:
0,1
έως
3,0
°C/min Καταρρίπτονται: 0,3~1,0°C/min (1,5°C/min κατάρρευση προαιρετική) |
| Κατασκευαστικά υλικά |
Εσωτερικό:
SUS
304#
από
ανοξείδωτο
χάλυβα Εξωτερικό: από ανοξείδωτο χάλυβα ή από βαμμένο χάλυβα |
| Υλικό μόνωσης | Πολτός χλωριούχου αιθυλοαστού υψηλής πυκνότητας, ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με αέρα ή ψύξη με νερό (συμπιεστής με ένα τμήμα: -40°C, διπλό τμήμα: -70°C) |
| Προστατευτικές συσκευές | Εναλλακτικός διακόπτης χωρίς ασφάλειες, προστασία από υπερφόρτωση του συμπιεστή, προστασία πίεσης ψυκτικού υγρού, προστασία από υγρασία/θερμοκρασία, ασφάλειες, σύστημα προειδοποίησης βλάβης, προειδοποίηση αποθήκευσης νερού |
Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την κλιματική κάμερα σταθερής θερμοκρασίας και υγρασίας.