| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | RT-1000-A |
| Brand Name | ASLI | Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | RT-1000-A | Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 |
| Τροφοδοτικό | AC220V | Ποσοστό IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Εσωτερικό υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα | Εσωτερικό πάχος υλικού | 10,0 mm±0.05 |
| Εξωτερικό υλικό | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα | Εσωτερικές διαστάσεις | 1000x1000x1000 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 1600x1900x1400 mm | Ροή δοκιμής JIS | 1,8L/Min~3,9L/Min |
| Πίεση δοκιμής JIS | 0,1 kgf/cm2~0,3 kgf/cm2 | Ταχύτητα δοκιμής πτώσης | 1~1,5mm/Min Ρυθμιζόμενο |
| Δοκιμή ταλάντευσης βροχής | RT~±80°C | Ροή ταλάντευσης βροχής | 0,07 λίτρα/λεπτό ανά ακροφύσιο |
| ρεύμα ψεκασμού νερού | 12,5L/min ~100L/Min | Πίδακας υψηλής πίεσης | 80Kgf~100Kgf |
| Ταχύτητα περιστροφής | Ρυθμιζόμενη 4~20 RPM |
| Μοντέλο | RT-1000A |
|---|---|
| Πρότυπα Δοκιμών | JIS, ISO, IEC60529, DIN40050, GB2423, GB4208 |
| Εσωτερικές Διαστάσεις (Π×Υ×Β) | 1000×1000×1000 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις (Π×Υ×Β) | 1600×1900×1400 mm |
| Παράμετροι Δοκιμής JIS |
Ροή:
1.8-3.9
L/min Πίεση: 0.1-0.3 kgf/cm² |
| Δοκιμή Πτώσης |
1-1.5
mm/min
ρυθμιζόμενο Συμμόρφωση με IPx1/IPx2 |
| Δοκιμή Σωλήνα Βροχής/Κίνησης |
Κίνηση
RT~±80°C 0.07 L/min ανά ακροφύσιο Συμμόρφωση με IPx3/IPx4 |
| Δοκιμή Ψεκασμού Νερού |
Ροή
2.5-3m Ροή 12.5-100 L/min |
| Δοκιμή Πίδακα Υψηλής Πίεσης |
Πίεση
80-100
kgf Ροή 14-16 L/min Συμμόρφωση με IPx9K |
| Ταχύτητα Περιστρεφόμενης Πλάκας | 4-20 RPM ρυθμιζόμενο |