| Τιμή | USD398/unit-USD598/unit |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-DS-W49WM |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-DS-W49WM |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | USD398/unit-USD598/unit |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Τάση Εισόδου | Δυνατότητα ανάφλεξης | γωνία θέασης | 178° ((V)/178° ((H) (Τυπικό) |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.49*0.49mm | Φωτεινότητα | 400cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 | Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Χρήση | Κατασκευές εστιατορίων και ξενοδοχείων, αεροδρόμιο, αίθουσα εκθέσεων | Ανάλυση | 1920(RGB)x1080(FHD) |
| CPU | Rockchip Cortex A17 1.8GHz | Αποθήκευση | TF/USB |
| Σύστημα RoM | EMMC 8GB | ΕΣ | Android 5.1 (προαιρετικό) |
| Πίνακας επεξεργασίας | Rockchip Mali-T764 MP | RAM συστημάτων | ddr3 2gb |
| Δίκτυο | RJ45 Ethernet, Wi-Fi, και άλλες ασύρματες συσκευές |
Super Slim Floor Standing Digital Signage Kiosk Dual Screen AD Player
JCVISION Dual Screen Super Slim Advertising LCD Display AD Player Floor Standing Digital Signage Kiosk
| Τύπος πάνελ | 49” LCD Panel |
| Περιοχή προβολής | 1209.6×680.4mm(H*V) |
| Αναλογία προβολής | 9:16 |
| Ανάλυση | 1920(RGB)x1080(FHD) |
| Χρώμα προβολής | 16.7M |
| Φωτεινότητα | 500cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 3000:1 |
| Γωνία θέασης | 178°(H) / 178°(V) |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| S-System | PAL / NTSC / SECAM |
| Διάρκεια ζωής | 60000 Ώρες |
| Τάση ισχύος | AC100V~240V |
| Ισχύς λειτουργίας | ≤240W |
| Ισχύς αναμονής | ≤3W |
| Ενεργειακή απόδοση | 0.85cd/W |