| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-DS320K |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-DS320K |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Ονομασία του προϊόντος | Διαδραστική οθόνη ψηφιακής σήμανσης |
| Αριθμός Pixels | 1920 ((RGB) * 1080 | Εγκατάσταση | Σε τροχούς |
| Δίκτυο | WIFI / LAN / 3G / 4G Προαιρετικό | Έξοδος ήχου | Δύο κανάλια στερεοφωνική έξοδος |
| Φόρμα βίντεο | MPG\MPG-1\MPG-2\MPG-4\AVI\WMV\RM\RMVB | Μορφή εικόνας | JPEG, PNG |
| ΕΣ | Android/Windows |
Διαδραστικές οθόνες αφής ψηφιακής σήμανσης 1920x1080 Kiosk σε τροχούς
JCVISION Εσωτερική οθόνη αφής LCD Digital Signage K Type Διαφημιστικό ψηφιακό Kiosk
Shenzhen Junction Interactive Technology CO.,Ltd
| Παράμετρος πίνακα LCD: | |
| Μέγεθος οθόνης LCD: | 32"/43"/50"/55"/65" προαιρετικό |
| Τύπος πίνακα: | Οθόνη TFT-LCD & οπίσθιος φωτισμός LED |
| Μάρκα πίνακα: | LG/AUO/CHIMEI/BOE |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 |
| Ανάλυση: | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα: | 450cd/m2 |
| Λόγος αντίθεσης: | 2000:1 |
| Χρόνος απόκρισης: | 6ms |
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
| Τεχνικές προδιαγραφές: | |
| Υλικό περιβλήματος: | Πλαίσιο αλουμινίου / σώμα από φύλλα χάλυβα ψυχρής έλασης / κάλυμμα από σκληρυμένο γυαλί |
| Τύπος διασύνδεσης: | USB x4, VGA x1, HDMI x1, LAN x1, WIFI x1 |
| Γλώσσα μενού: | Πολλαπλές γλώσσες για επιλογή: Αγγλικά (Προεπιλογή) |
| Ηχεία: | 2x10W |
| Μείωση θορύβου: | Ναι |
| Συχνότητα τάσης: | AC100-240V |
| Οριζόντια συχνότητα: | 50/60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-50 ℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%-90% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20-80 ℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης: | 85% χωρίς συμπύκνωση |
| Λειτουργικό σύστημα: | |
| Android (Προαιρετικό) | |
| Επεξεργαστής: | Quad-core |
| RAM: | 2G |
| ROM: | 8G |
| Διασύνδεση: | USB/VGA/MIC/AUDIO/HDMI/RJ45/WIFI Προαιρετικό |
| Windows (Προεπιλογή) | |
| CPU: | Intel core i3 / i5 / i7 προαιρετικό |
| Μνήμη: | 4G /8G προαιρετικό |
| Σκληρός δίσκος: | 120G / 256G SSD, ή 500G /1T HDD |
| Διασύνδεση: | RJ45/WIFI/4G/HDMI/USB/SD |
| Οθόνη αφής: | |
| Τύπος αφής: | 10 σημεία |
| Αισθητήρας αφής: | υπέρυθρο / χωρητικό προαιρετικό |
| Επιφάνεια αφής: | 4mm σκληρυμένο γυαλί |
| Χρόνος απόκρισης: | |