| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-TTK-21.5D |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-TTK-21.5D |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Υλικό | Περίβλημα μετάλλων | Τάση Εισόδου | AC100-240V |
| ΕΣ | Android / PC | γωνία θέασης | 178 /178 |
| Αντιδιαστολή | 1500:1 | Φωτεινότητα | 400cd/m2 |
| Εικόνα αφής | 10 μονάδες χωρητική οθόνη αφής | Δίκτυο | Υποστήριξη wifi/RJ45/Εξωτερικό 3G |
JCVISION 21.5 ιντσών LCD WiFi οθόνη αφής τραπεζιού καφέ διαδραστικό τραπέζι
Τι διαφορά έχει το τραπέζι αφής σε σύγκριση με ένα κανονικό τραπεζάκι καφέ;
1. Οθόνη LED. Μπορεί να εμφανίσει δυναμικές και υψηλής ανάλυσης ψηφιακές πληροφορίες;
2. Ο υπολογιστής που είναι εγκατεστημένος στο εσωτερικό προσφέρει πλούσια πηγή;
3. Το WiFi συνδέει το τραπέζι και τον κόσμο;
4. Το ηχείο πολυμέσων ενισχύει τη μουσική;
5. Η οθόνη αφής συγκεντρώνει εσάς και άλλους για να συζητήσετε σχέδια, παίζοντας παιχνίδια απευθείας στο τραπέζι.
6. Απολαύστε το!
| Είδη | Διαμορφώσεις Windows PC |
| CPU | Intel I3 CPU |
| Μνήμη | 2GB ram |
| Σκληρός δίσκος | SSD 120G |
| Ηχείο | 2X10w |
| Διεπαφές |
Μέρος
PC: έξοδος×1, έξοδος VGA×1, USB2.0×4, USB3.0×2, Έξοδος ήχου ×1, Είσοδος μικροφώνου×1, RJ45x1, wifi*1 Μέρος οθόνης: Έξοδος ήχου×1, Είσοδος×1, Είσοδος VGA×1, Είσοδος ήχου×1, |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 8 αγγλική δοκιμαστική έκδοση |
| Είδη | Διαμορφώσεις Android PC |
| CPU | RK3188 4cores, 1.6ghz |
| Μνήμη | 2GB |
| NAND | 8G |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 4.4.2 |
Οθόνη TFT LCD
| Είδη | Οθόνη TFT LCD |
| Αριθμός μοντέλου | JC-TTK-21.5D (οθόνη αφής μεμβράνης Ή χωρητική οθόνη αφής) |
| Μέγεθος | 21.5 ίντσες |
| Ποιότητα | A+ ολοκαίνουργια αρχική οθόνη LCD |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ανάλυση | 1920X1080 |
| Χρώμα | 16.7M |
| Γωνία θέασης | 178°/178° |
| Φωτεινότητα | 250nits |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | Πάνω από 60.000 |
Οθόνη αφής υπερύθρων (προαιρετικό)
| Είδη | Οθόνη αφής |
| Τύπος αφής | Προβαλλόμενη χωρητική οθόνη αφής ή μεμβράνη αφής |
| Τυπικό χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη σκόνη, αντιβανδαλιστικό, αντηλιακό, αδιάβροχο |
| Σημεία αφής | Πολλαπλά 10 σημεία για οθόνη αφής PCAP Ή 2 σημεία αφής μεμβράνης |
| Ακρίβεια | ±2mm |
| Διαπερατότητα φωτός | Πάνω από 92% |
| Διασύνδεση | USB 2.0 |
| Λύση εξόδου | 4096X4096 |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 8ms |
| Διάρκεια ζωής | Πάνω από 60.000.000 μονά σημεία αφής |