| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-SL240 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-SL240 |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.4845 χιλιοστά του δευτερολέπτου | γωνία θέασης | 89/89 ((H), 89/89 ((V) |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 | Φωτεινότητα | 500cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms | Τάση Εισόδου | Συνεχές ρεύμα 12V 2A |
| Μέγεθος | 630*146 χιλ. | Ζωή (ώρες) | περισσότερα από 60000 |
| CPU | ARM Cortex-A9 R4, 28nm | Μνήμη RAM | 1G |
| Ανάλυση οθόνης | 1920*540 pixel | Λειτουργικό Σύστημα | Android 5.1/6.0/7.1/8.1 |
Χαρακτηριστικά:
| CPU | A40/RK PX30 τετραπύρηνος (προαιρετικά RK3288, 2GB+16GB) |
| Γλώσσα OSD | Υποστήριξη για πολυγλωσσία |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 5.1/6.0/7.1/8.1 |
| RAM | 1GB DDR3 |
| Flash | 8GB EMMC |
| Σύνδεση δικτύου WIFI | Προαιρετικό RJ45 |
| Ανάλυση οθόνης | 1920*540 pixels |
| Μ.Βάρος | 4.86kg |
| Φωτεινότητα | 500cd/m2 |
| Λόγος αντίθεσης | 3000:1 |
| Γωνία θέασης | 189/189 μοίρες (IPS) |
| Τάση εισόδου | DC12V 2A |
| Διεπαφή | Διεπαφή micro-USB*1 Διεπαφή κάρτας TF |
| Κατανάλωση ενέργειας | 48W |
| Μέγεθος ολόκληρης της μηχανής | 630*146 mm |
| Προαιρετικό | Λογισμικό CMS + διακομιστής cloud |
