| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-SK215T |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-SK215T |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Εικόνα αφής | Η χωρητική επαφή 10 σημεία | ΕΣ | Παράθυρα και αρρενωπός προαιρετικός |
| Μέγεθος οθόνης | 21.5 ίντσες ((24/27/32 ίντσες επιλογή) | Εγκατάσταση | τοίχου τοποθετημένο περίπτερο |
| Φωτεινότητα (nits) | 400 νιτ | Αντίθεση | 1000:1 |
JCVISION 21.5 ιντσών Κιόσκι Ταχυφαγείου με Οθόνη Αφής Αυτόματης Παραγγελίας
| Προδιαγραφές Πάνελ: | |
| Περιοχή οθόνης (mm)/Λειτουργία: | 269.1*475.78mm, 16:9 |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1920*1080 |
| Χρώμα οθόνης: | 16.7M |
| Βήμα εικονοστοιχείων (mm): | 0.08265x0.24795 mm |
| Φωτεινότητα (nits): | 400nits |
| Αντίθεση: | 1000:1 |
| Γωνία θέασης: | 178°/178° |
| Απόκριση: | 6ms |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Προδιαγραφές PC: | PC |
| Κύρια πλακέτα: | J1900 |
| CPU: | Intel ® Core™ i3 Processor |
| RAM: | DDR3, 4GB |
| HDD: | 500G |
| Γραφικά: | Ενσωματωμένα στην CPU |
| Μοντέλο Wifi: | Ναι |
| Ενσύρματο δίκτυο: | Ενσωματωμένο PC |
| Διάρκεια ζωής πάνελ: | Πάνω από 50.000 ώρες |
| Λειτουργικό σύστημα: | Windows 7, Windows 8, Windows XP κ.λπ. |
| Σημείωση: Οι σειρές i5, i7 και άλλες διαμορφώσεις είναι επίσης διαθέσιμες. | |
| Φυσικές προδιαγραφές: | |
| Επιφάνεια: | Σκληρυμένο γυαλί ανθεκτικό στις γρατσουνιές |
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό/Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Ανεμιστήρας: | 2 ανεμιστήρες 12V |
| Ήχος/Ηχεία: | 2*10 CM, 12W, 2500 στροφές ανά λεπτό |
| Θύρες/Υποδοχές: | Είσοδος ρεύματος | Διακόπτης ρεύματος | Διακόπτης PC | USB | LAN |
| Τροφοδοσία: | AC 110–240, 50-60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0°C ~ +40°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20°C ~ +60°C |
| Υγρασία: | 0% ~ 80% |
| Κάμερα: | Logitech |
| Εκτυπωτές: | Εκτυπωτές εισιτηρίων |
| Συσκευές καρτών: | Αναγνώστης RFID |
| Σαρωτές: | Σαρωτής QR code / Barcode |



