| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE, Rohs, FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-MR01 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-MR01 |
| Certification | CE, Rohs, FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Ξύλινο κουτί |
| Εικόνα αφής | Οθόνη αφής χωρητικής τεχνολογίας 21,5 ιντσών | Τύπος οθόνης LCD | Εμπορικό σήμα LG |
| Viewable περιοχή | 40 "(πλάτος) | Η φωτεινότητα | προεπιλογή (ρυθμιζόμενη) |
| Αντίθεση | προεπιλογή (ρυθμιζόμενη) | Γωνία θέασης (CR>10) | γωνία θέασης ελεύθερη (Α/Δ 178(Ελάχ.), Π/Κ 178(Ελάχ.)) |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms | Διαστάσεις Μηχανήματος | 61*17*180cm |
JCVISION 21,5 ιντσών Smart Magic Mirror Photo Booth Κίοσκ με εκτυπωτή για διαφήμιση
Προδιαγραφές
| Αριθμός μοντέλου. | Αντικατάστατο JC-MR01 |
| Υπολογιστής | Intel I5 διπλού πυρήνα επεξεργαστής, 4G RAM, 64 GB SATA SSD (solid state disk) |
| Παρακολούθηση | 21οθόνη LCD 0,5 ιντσών |
| Αστροειδές | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οθόνων |
| Φως δακτυλίου | Περισσότεροι από 20 χρωματικοί τρόποι επιλεκτικοί |
| Εικόνα αφής | 21.5 ιντσών χωρητική οθόνη αφής |
| Εκτυπωτής | Εκτυπωτής υπολίμανσης χρωστικών: Hiti P520L ή DNP DS RX1HS (άλλοι εκτυπωτές προαιρετικοί) |
| Συγκρότημα μέσων | Ένα κουτί με φωτογραφικό χαρτί και έγχρωμη κορδέλα/ 2 ρόλοι/ 1000 εκτυπώσεις |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V, 50-60Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 300-500W |
| Υγρασία λειτουργίας | 80% |
| Στην εξωτερική οθόνη | DVI-H, VGA |
| Καθαρό βάρος | 50 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | Π*Δ*Η 61*17*180cm |
| Λεπτομερείς προδιαγραφές | |
| Εικόνα αφής | |
| Εικόνα αφής | 21.5 ίντσες χωρητική επαφή |
| Τύπος οθόνης LCD | Ετικέτα LG |
| Εμφανιζόμενη περιοχή | 40 " (διάμετρο) |
| Η φωτεινότητα | προεπιλεγμένο (προσαρμόσιμο) |
| Αντίθεση | προεπιλεγμένο (προσαρμόσιμο) |
| Γωνία θέασης (CR>10) | γωνία θέασης ελεύθερη ((R/L 178 ((Min),U/D178 ((Min.)) |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms |
| Φωτοτυπωτή | |
| Τύπος εκτυπωτή | Εκτυπωτής υπολίμανσης χρωστικών. |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | - 8 με 10. |
| Δυνατότητα χαρτιού | 500 τεμάχια/ ρόλο· |
| Χρωματική κορδέλα | 500 τεμάχια ανά ρολό |
| Χαρακτηριστικά |
Εύκολη λειτουργία και συντήρηση. Ωραίο αποτέλεσμα εκτύπωσης, υψηλή διαμόρφωση στο χρώμα της φωτογραφίας.
|
| Βάρος | 18 κιλά |
| Μέγεθος εκτυπωτή | 32.7*30*35.9cm |
| Υπολογιστής | |
| Μητρική πλακέτα |
Επεξεργαστής
Intel
i5,
διπλού
πυρήνα 4Gig DDR3 RAM, 64 GB SATA SSD (I7 CPU προαιρετική) |
| Λιμένες |
4
ενσωματωμένες
θύρες
USB 2 σειριακές πύλες επιβατών |
| Ακουστικό |
2
x
5W
ηχεία 1 x 30W Amp |
| Η συσκευή επικοινωνίας |
Εξωτερική κεραία Συμπληρωματικό εξοπλισμό για το μονέμ (δύναμη, μεταφορά δεδομένων) Ασύρματο δέκτη
|
|
Λειτουργικό σύστημα
|
Windows 10
|
| Προσωρινό πάνελ μηχανής |
Φωτογραφίες που χορηγούν κουλοχέρη
|
| Πίνακας θύρας κιόσκου |
Εισαγωγή ρεύματος. Διακόπτης ρεύματος. Διακόπτης υπολογιστή.
|
| Εργασιακή θερμοκρασία. | Θερμοκρασία: -10°C ~ +60°C. υγρασία: 10% ~ 90% |
| Πακέτο |
1
εκτυπωτής
P525L
1
κουτί. Όλα συσκευασμένα στο ξύλινο κουτί μαζί με το κιβώτιο της μηχανής
|
| Προαιρετικό πακέτο | Φως γεμάτο Godox (σταθερό φως) |
| Κόκκινο χαλί (W*L*D) 150*500*305mm | |
| 4 στύλοι και 2 κόκκινα σχοινιά | |



