| Τιμή | Price Negotiated |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7-14 days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Αριθμός Μοντέλου | JC-FL550A |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC-FL550A |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 | Price | Price Negotiated |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 5000 μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-14 ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μέγεθος Sreen | 32" 42" 47" 55" 65" | Αποφάσεις | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | > 350cd/m2 | Αναλογία συμβολαίου | 1400:1 |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 | μνήμη flash | 8 GB |
| γωνία θέασης | 89/89/89/89 | Wifi | Wifi 802.11b/b/n |
JCVISION Στάδιο πάτωμα LCD χωρητική εσωτερική οθόνη αφής διαφήμισης ψηφιακή σήμανση
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές
| Αριθμός μοντέλου | JC-FL550A |
| Μέγεθος πίνακα | 55 ίντσες. |
| Περιοχή εμφάνισης ((mm) | 1210.6 ((H) x681.4 ((V) mm |
| Ετικέτα | Lg/Samsung A νέος πίνακας |
| Απόφαση | (Full HD) 1920*1080P |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M |
| Πιξέλες | 0.4835 ((H) * 0,4835 ((V) mm |
| Φωτεινότητα | 450cd/m*2 |
| Αντίθεση | 4000:01:00 |
| Γωνία θέασης | 178°/178° ((H/V) |
| Ζωή | > 60.000 ώρες |
| Προδιαγραφή για οθόνη αφής | |
| Μέγεθος | 55 ίντσες. |
| Τύπος | Συγκεντρωτική επαφή |
| Ακριβότητα θέσης | ±2mms |
| Διαβίβαση | ≥92% |
| Κάντε κλικ στη λειτουργία | 10 βαθμοί, πολλαπλές βαθμίδες (προαιρετικά) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Απόφαση | 32767x32767 |
| Θεωρία των κλικ | Απεριόριστο |
| Σύστημα λειτουργίας (προαιρετικό) | |
| Σύστημα λειτουργίας | windows 7/8/10 Android 4.4 (μέχρι 5.1) |
| CPU | Intel core2 i3/i5/i7 Quad Core 1,8GHz |
| Κύρια πλακέτα | MSI HM76PCH Rockchip RK3288 |
| ΡΟΜ | WD 500GB/5400 επανάσταση 8GB emmc |
| Μνήμη | 4GB ((Kingston DDR1333MHZ) 8GB |
| Εικόνα | Intel HD Graphics 3000 τετραπλό πυρήνας ARM Mail-764 |
| Μέγεθος των προϊόντων | 1845*745,2 χιλιοστά |