| Τιμή | USD105/unit-USD128/unit |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | JCVISION |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Certification | CE/FCC |
| Αριθμός Μοντέλου | JC- FB101T |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Brand Name | JCVISION | Αριθμός Μοντέλου | JC- FB101T |
| Certification | CE/FCC | Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | USD105/unit-USD128/unit |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 μονάδες/μονάδες ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Συσκευή από χαρτόνι |
| Εφαρμογή | Εσωτερικού χώρου | γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 | Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms | Τάση Εισόδου | 12V/1.5A |
| CPU | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 | Μνήμη RAM | 2GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 | Κάμερα | Η μπροστινή κάμερα |
| Διασύνδεση φόρτισης | DC | Τύπος επεξεργαστή | Πυρήνας τετραγώνων |
| Δυνατότητα μνήμης | 2GB |
JCVISION 10 ιντσών Σύστημα διαχείρισης ανατροφοδότησης πελατών NFC POS Εικόνα αφής Android Tablet
|
Διασύνδεση Οι χρήστες έχουν την ευελιξία να επιλέξουν τον τρόπο σύνδεσης |
|
| Σλοτ για κάρτες | SD, υποστήριξη μέχρι 32GB |
| USB | USB σκλάβος |
| USB | Διοικητής USB x2 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| HD | Έκδοση HD |
| RJ45 | RJ45,100M/1000M με PoE |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | Σειριακή θύρα τύπου USB |





| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264,VC1,RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| NFC | Υποστήριξη |
| Ομιλητής | 2*1W |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -10-60 βαθμοί. |



