| Τιμή | negotiate |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 days |
| Μάρκα | ASTAR |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | NF27 |
| Packaging Details | paper box |
| Payment Terms | TT |
| Supply Ability | 1000 pieces |
| Brand Name | ASTAR | Πρότυπος αριθμός | NF27 |
| Place of Origin | China | Certification | CE |
| Minimum Order Quantity | 1 | Price | negotiate |
| Packaging Details | paper box | Delivery Time | 7 days |
| Payment Terms | TT | Supply Ability | 1000 pieces |
| Μοντέλο | NF27 | Υλικό | Πτέρυγα |
| Τύπος ακροφυσίου | Επίπεδα | Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός μέρους | 1010752 | Μέθοδος επικάλυψης | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 200°C |
Το NF27 Power Supply Spray Nozzle είναι μια εξαιρετική επιλογή για βιομηχανικά έργα επίχρισσης σκόνης.Το υλικό είναι 100% PTFE κλάσης A και η μέγιστη θερμοκρασία είναι 200°CΗ χειροκίνητη βρύση και το όπλο ψεκασμού προσφέρουν βέλτιστες επιδόσεις για ομοιόμορφη επίστρωση.
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Ονομασία του προϊόντος | NF27Σφουγγάρι ψεκασμού τροφοδοσίαςε |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2.2KW |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 200°C |
| Πίεση αέρα | 0.4-0.6MPa |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80dB |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τύπος επικάλυψης | Σκόνη |
| βρύση ψεκασμού | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρος πίδακας ψεκασμού | |
| Ταχύτητα επικάλυψης | 5-7m/min |
Είμαστε υπερήφανοι που προσφέρουμε τεχνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση για το χειροκίνητο μηχάνημα επίχρισής σκόνης.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν:
Εάν έχετε ποτέ οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή χρειάζεστε βοήθεια με το χειροκίνητο μηχάνημα επίχρισής σας, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Η χειροκίνητη μηχανή επίχρισής σκόνης παραδίδεται με όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα σε ένα κουτί από χαρτί.και το κουτί πρέπει να ανοίγεται προσεκτικά για να αποφευχθεί οποιαδήποτε βλάβη στα εσωτερικά στοιχεία.
Το κιβώτιο είναι στερεωμένο με μεταλλικά ιμάντια και είναι σαφώς και προσεκτικά επισήμαντο, ώστε να εξασφαλίζεται η ταυτοποίησή του και η παρακολούθησή του κατά τη διάρκεια της διαμετακόμισης.Είναι επίσης αναγκαίο να εξασφαλίζεται ότι όλα τα εξαρτήματα λαμβάνονται υπόψη κατά τη διαμετακόμιση και ότι δεν λείπουν μέρη ή εξαρτήματα..
Η χειροκίνητη μηχανή επίχρισής σκόνης παρέχεται με λεπτομερές οδηγίες και κάρτα εγγύησης.Οι οδηγίες πρέπει να διαβάζονται προσεκτικά και να ακολουθούνται με ακρίβεια για να εξασφαλίζεται η ορθή και ασφαλής χρήση του μηχανήματος..



