| Τιμή | $7.85~8.45 per kilo |
| MOQ | 80 |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | MC silicone |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | MSDS |
| Πρότυπος αριθμός | MC-ED30 A/B |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg/drum 200kg/drum |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg/Day |
| Brand Name | MC silicone | Πρότυπος αριθμός | MC-ED30 A/B |
| Certification | MSDS | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 80 | Price | $7.85~8.45 per kilo |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg/Day |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg/drum 200kg/drum | Στοιχείο αριθ. | MCPLA-ED30 A/B |
| Χρώμα | Διαφανές σαφές | Ιξώδες | 150±50 Cps |
| Αναλογία μιγμάτων | 1:1 (Α: Β) (σε βάρος) | Θεραπεία του χρόνου | 5~6 ώρες |
| Σύνολο που θεραπεύει το χρόνο | 16-24 ώρες | σκληρότητα | 33~34 ακτή Α |
| Γραμμική διακένωση (%) | ≤0.1 |
Water Clear Breakable Rubber Glass Liquid Silicone Rubber
Το MC Silicone MCPLA-ED30 αποτελείται από υγρό καουτσούκ σιλικόνης δύο συστατικών, με ιδιότητες χαμηλού ιξώδους, υψηλής διαφάνειας, σκληραίνει σε θερμοκρασία δωματίου, σε στερεό υδατοδιαφανές καουτσούκ που μπορεί εύκολα να σπάσει ή να "θρυμματιστεί" σε κομμάτια που μοιάζουν ακριβώς με σπασμένο γυαλί , πάγος ή διαμάντια.ασφαλές και μη τοξικό. Ιδανικό για κινηματογραφικές βιομηχανίες, ειδικά εφέ και εφέ μοντέλων.
| Νερό καθαρό σαν γυαλί |
| Απλό στη χρήση, αναλογία μίξης 1:1 |
| Εύκολη ωρίμανση, Βουλκανισμός σε θερμοκρασία δωματίου |
| Μη επικίνδυνο, χωρίς οσμή |
| Εύκολα σπασμένο, πολύ ασφαλές ελαστομερές |
Εφαρμογές
Το πλήρως σκληρυμένο καουτσούκ μπορεί να θρυμματιστεί σε κομμάτια, να μοιάζει με σπασμένο γυαλί, διαμάντια ή πάγο.Σπάει εύκολα Το διαφανές καουτσούκ σιλικόνης είναι ένα καλό υποκατάστατο του γυαλιού.Η εφαρμογή αυτού του υλικού προστατεύει καλά την ασφάλεια ζωής των ηθοποιών στην υποκριτική.
Συστάσεις επεξεργασίας
Διανείμετε ένα μέρος Α και ένα μέρος Β κατά βάρος σε ξεχωριστό δοχείο. Πριν την ανάμειξη, ανακατέψτε πρώτα τα συστατικά Α και Β στα αντίστοιχα δοχεία τους.Στη συνέχεια, ρίξτε το μέρος Α και το μέρος Β σε ένα δοχείο, Ανακατέψτε καλά για τουλάχιστον πέντε λεπτά, φροντίζοντας απολύτως να ξύσετε τις πλευρές και τον πάτο του δοχείου πολλές φορές.Το υλικό εμφανίζεται θολό κατά την πρώτη ανάμιξη, αλλά θα καθαρίσει μετά από λίγα λεπτά. Η απαέρωση μπορεί να πραγματοποιηθεί όπως απαιτείται.Το μείγμα των Α και Β μπορεί να αναδευτεί ομοιόμορφα και να τοποθετηθεί σε δοχείο κενού, αφυδατωμένο στα 0,08 MPa για 5 λεπτά.
Για καλύτερα αποτελέσματα, ρίξτε το μείγμα σας σε ένα μόνο σημείο στο χαμηλότερο σημείο του πεδίου συγκράτησης.Αφήστε το λάστιχο να αναζητήσει το επίπεδό του πάνω και πάνω από το μοντέλο.Η ομοιόμορφη ροή θα βοηθήσει στην ελαχιστοποίηση του παγιδευμένου αέρα.Το υγρό καουτσούκ πρέπει να ισοπεδωθεί τουλάχιστον 1/2" (1,3 cm) πάνω από το υψηλότερο σημείο της επιφάνειας του μοντέλου.
Ωρίμανση - Αφήστε να ωριμάσει πλήρως όλη τη νύχτα σε θερμοκρασία δωματίου (73°F/23°C).Μην πολυμερίζετε το καουτσούκ όπου η θερμοκρασία είναι μικρότερη από 65°F /18°C.Μπορείτε να πολυμερίσετε το υλικό πιο γρήγορα εφαρμόζοντας ήπια θερμότητα (150°F/60°C).
Αποθήκευση & Διάρκεια ζωής
Το MC Silicone έχει διάρκεια ζωής 12 μήνες από την ημερομηνία παραγωγής με την αρχική συσκευασία να φυλάσσεται σε θερμοκρασία κάτω των 25°C.Χρησιμοποιήστε το προϊόν αμέσως μόλις ανοίξει η συσκευασία.



