| Τιμή | USD 6.18~6.98 KG |
| MOQ | 120kg |
| Ωρα παράδοσης | 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC silicone |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | MSDS,SGS |
| Πρότυπος αριθμός | Mcpla-L25A/B |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg 200KG/DRUM |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000KG ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ |
| Brand Name | MC silicone | Πρότυπος αριθμός | Mcpla-L25A/B |
| Certification | MSDS,SGS | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 120kg | Price | USD 6.18~6.98 KG |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000KG ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg 200KG/DRUM |
| Περιγραφή αγαθών | Υγρό λάστιχο σιλικόνης | Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | odor-free, τρόφιμα ασφαλή, εύχρηστος |
| Κώδικας HS | 3910000000 | Χρώμα | Διαφανής |
| Αναλογία μιγμάτων | 1:1 | Ιξώδες | 7000-9000 cps (διευθετήσιμα) |
| Χρόνος απασχόλησης | 30~40 λεπτά (διευθετήσιμα) | Θεραπεία του χρόνου | 4~6 ώρες (διευθετήσιμες) |
| σκληρότητα | 25 ακτή Α | Εκτατή δύναμη | 3.8Mpa |
| Δύναμη δακρυ'ων | 17N/mm | Επιμήκυνση | 600% |
| διακένωση | 0,1% | Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες |
Λάστιχο σιλικόνης τύπου προσθήκης δύο συστατικώνΤο Silicone Rubber είναι ένα σύστημα υγρής σιλικόνης δύο μερών, καταλυόμενο από πλατίνα, το οποίο σκληραίνει (RTV) σε ένα καουτσούκ Shore A20.Ο πολυμερισμός μπορεί να επιταχυνθεί με θερμότητα.Τα συστατικά σιλικόνης παραδίδονται ως υγρά, τα οποία μόλις αναμειχθούν και σκληρυνθούν μετατρέπονται σε ένα διαφανές, ελαστικό και ανθεκτικό υλικό.Ο πολυμερισμός λαμβάνει χώρα χωρίς σχηματισμό θερμότητας.
Χαρακτηριστικά
Υψηλή αντοχή σε σχίσιμο και εφελκυσμό
Μεγάλη διάρκεια ζωής με χαμηλή συρρίκνωση
Γρήγορη ανάμειξη (1:1)
Εύκολη επεξεργασία λόγω του χαμηλού ιξώδους
Ιδιότητες αυτοαπελευθέρωσης
Ασφαλές για τα τρόφιμα, Ασφαλές για το δέρμα, Φιλικό προς το περιβάλλον
Εφαρμογές
Εφαρμογές καλουπώματος που απαιτούν χαμηλή συρρίκνωση, π.χ. κοσμήματα, αυτοκίνητα, γύψος, τσιμέντο, διακοσμητικά κέικ, καλούπια τροφίμων κ.λπ.
Επεξεργασία και οδηγίες σιλικονών Addition Cure
Σημείωση:
Εφαρμόστε ένα μέσο απελευθέρωσης, Αν και συνήθως δεν είναι απαραίτητο, ένα αποκαλυπτικό θα διευκολύνει το ξεκαλούπωμα κατά τη χύτευση στις περισσότερες επιφάνειες.
Τεχνικός Πρόπέρτιμικρό
| Αρ. | MCPLA-L25A/B καουτσούκ σιλικόνης | |
| Εμφάνιση | Διαφανές παχύρρευστο υγρό | |
| Χρώμα | Ημιδιαφανής | |
| Ιξώδες (cps, περίπου) | 7000-9000 | |
| Αναλογία ανάμειξης (A:B) | 1:1 | |
| Χρόνος εργασίας (στους 25℃, λεπτά) | 30-40 | |
| Χρόνος σκλήρυνσης (στους 25℃, ώρες, περίπου) | 6 | |
| Hardness Shore A (μετά από 24 ώρες) | 25 | |
| Αντοχή εφελκυσμού (Mpa, μετά από 24 ώρες) | 3.8 | |
| Επιμήκυνση(%) | 600 | |
| Αντοχή σχισίματος (N/mm) | 16 | |
| Γραμμική συρρίκνωση (%) | 0.1 | |



