| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 200kg |
| Ωρα παράδοσης | 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MCsilicone |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | MSDS,SGS |
| Πρότυπος αριθμός | MCPLA-L10 A/B |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg/drum 200kg/drum |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, , |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MCsilicone | Πρότυπος αριθμός | MCPLA-L10 A/B |
| Certification | MSDS,SGS | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 200kg | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, , | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg/drum 200kg/drum |
| Περιγραφή αγαθών | λάστιχο σιλικόνης | Κώδικας HS | 39100000 |
| Χρώμα | Διαφανής/τόνος δερμάτων | Αναλογία μιγμάτων | 1:1 |
| Σκληρότητα | 10 ακτή Α | Ιξώδες | 7000-9000 cps |
| Χρόνος απασχόλησης | 30 λεπτά | Θεραπεία του χρόνου | 4 ώρες |
| Εκτατή δύναμη | 2.5MPa | Δύναμη δακρυ'ων | 16N/mm |
| Επιμήκυνση | 650% | shrikage | 0,1% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες |
Περιγραφή προϊόντων
Το λαστιχένιο λάστιχο σιλικόνης σιλικόνης τύπων δύο-συστατικών προσθηκών είναι ένα διμερές, λευκόχρυσος-καταλυμένο, υγρό σύστημα σιλικόνης που θεραπείες (RTV) σε ένα λάστιχο ακτών A10. Ο πολυμερισμός μπορεί να επιταχυνθεί από τη θερμότητα. Τα τμήματα σιλικόνης παραδίδονται ως υγρά, τα οποία μιά φορά μικτή και θεραπευμένη μετατροπή σε ένα διαφανές, ελαστικό και ανθεκτικό υλικό. Ο πολυμερισμός εμφανίζεται χωρίς σχηματισμό της θερμότητας.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
χρώμα συνήθειας
χρηματοκιβώτιο δερμάτων
Υψηλή διαφάνεια
Υψηλό δάκρυ και εκτατή δύναμη
Μακριά ζωή του προϊόντος στο ράφι με τη χαμηλή διακένωση
Γρήγορα αναμιγνύοντας (1:1)
Εύκολη επεξεργασία λόγω του χαμηλού ιξώδους

Εφαρμογές
Ρίψη ζωής, χέρια προσθέσεων, κατασκευή ετικετών, εφαρμογές σχηματοποίησης που απαιτούν τη χαμηλή διακένωση π.χ., κόσμημα, αυτοκίνητος, ασβεστοκονίαμα, τσιμέντο, διακοσμήσεις κέικ, κ.λπ.
Τεχνικές ιδιότητες
| Στοιχείο αριθ. | Mcpla-L10A/B | |
| Εμφάνιση | Ιξώδες υγρό | |
| Χρώμα | Διαφανής/τόνος δερμάτων | |
| Ιξώδες (cps, περ.) | 7000-9000 | |
| Αναλογία μιγμάτων (Α: Β) | 1:1 | |
| Χρόνος απασχόλησης (σε 25℃, πρακτικά) | 30-40 | |
| Θεραπεία του χρόνου (σε 25℃, ώρες, περ.) | 4~6 | |
| Ακτή Α σκληρότητας (μετά από 24 χ) | 10 | |
| Εκτατή δύναμη (MPA, μετά από 24 χ) | 3.6 | |
| Επιμήκυνση (%) | 600 | |
| Δύναμη δακρυ'ων (N/mm) | 15 | |
| Γραμμική διακένωση (%) | 0,1 | |
Επεξεργασία
και
οδηγίες
των
σιλικονών
θεραπείας
προσθηκών
Αποθήκευση
και
ζωή
του
προϊόντος
στο
ράφι
Σιλικόνη
MCPLA
MC
-
η
σειρά
Χ
πρέπει
να
χρησιμοποιηθεί
μέσα
σε
12
μήνες
από
την
ημερομηνία
κατασκευής.
Πέρα
από
αυτήν
την
ημερομηνία,
η
σιλικόνη
MC
δεν
εγγυάται
πλέον
ότι
τα
προϊόντα
επιβεβαιώνουν
με
την
προδιαγραφή
πωλήσεων.
Προκειμένου
να
συντηρηθεί
οι
καλύτερες
ιδιότητες
συστήνεται
να
ακολουθηθούν
αυστηρά
οι
ακόλουθες
γραμμές
συντεχνιών:
Αποθηκεύστε
την
αρχική
συσκευασία
που
σφραγίζεται
στενά
και
σε
μια
θερμοκρασία
κάτω
από
30
βαθμό
Κέλσιος.
Χρησιμοποιήστε
το
προϊόν
μόλις
ανοίξουν
τη
συσκευασία.



