| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Ωρα παράδοσης | about 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MCsilicone |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | MSDS,SGS |
| Πρότυπος αριθμός | MC-EP3185A/B |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 5kg/bottle, 20kg ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MCsilicone | Πρότυπος αριθμός | MC-EP3185A/B |
| Certification | MSDS,SGS | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20kg | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union, | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kg ανά ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | περίπου 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 5kg/bottle, 20kg ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Εποξική ρητίνη | Εμφάνιση | Κρύσταλλο - καθαρίστε |
| Αναλογία ανάμειξης | 3:1 | Σκληρότητα | μπορέστε να ρυθμιστείτε |
χονδρικός βαθύς χύνει στα πετώντας εξαρτήματα τεχνών ρητίνης το diy κρύσταλλο δώρων - σαφής υγρή εποξική ρητίνη
Περιγραφή προϊόντων
Κύριες εφαρμογές
Πλεονεκτήματα
Σαφής
εμφάνιση
απόγειου
Υψηλή
σκληρότητα
Υψηλός
σχολιάστε
Εύκολη
εφαρμογή
Εύκολος
να
καθαρίσει
Χάντρες
Rhinestone
Προκαλούμενο
από
τον
άνθρωπο
διαμάντι
Προκαλούμενο
από
τον
άνθρωπο
κόσμημα
Αναμνηστικό
Λειτουργία
Εξοπλισμός εργαστηρίων



