| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 320kg |
| Ωρα παράδοσης | 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Αριθμός μοντέλου | MC-PU70 AB |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg ανά τύμπανο |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MC | Αριθμός μοντέλου | MC-PU70 AB |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 320KG |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 4000kg ανά ημέρα | Χρόνος παράδοσης | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 20kg ανά τύμπανο | Ονομασία του προϊόντος | Ρητίνη πολυουρεθάνιου |
| Κωδικός ΕΣ | 3909500000 | Χρώμα | Από το λευκό |
| Σκληρότητα | 70 Ακτή Α | Σφιχτότητα | 2000 σπ |
| Αναλογία μιγμάτων | 1:1 | Χρόνος πηκτωμάτων | 15-20 λεπτά. |
| Χρόνος Θεραπείας | 16-24 ώρες | Εφαρμογές | Κατασκευή καλούπιων για τσιμέντο |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 6 μήνες |
70 shore Ένα υγρό πολυουρεθάνιο καουτσούκ για την κατασκευή καλούπιων
Περιγραφή του προϊόντος
Η υγρή ρητίνη χύτευσης πλαστικού πολυουρεθάνου αποτελείται από συστατικό A & B, το B είναι στερεωτικό και το A είναι προπολυμερές πολυουρεθάνου.Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως καλούπι τσιμέντου ή τσιμέντου καθώς και για την κατασκευή σκληρών ανθεκτικών ελαστικών εξαρτημάτων για μηχανές ή αυτοκινητοβιομηχανίες.
Τα πλαστικά χύτευσης πολυουρεθάνου μπορούν να χτιστούν σε καουτσούκ σχήματος σιλικόνης χωρίς κανένα παράγοντα απελευθέρωσης, αλλά απαιτούν παράγοντα απελευθέρωσης όταν χτιστούν σε καουτσούκ σχήματος πολυουρεθάνου.
Εφαρμογές
Αντικατάστατο για την κατασκευή βιομηχανικών εξαρτημάτων, χρησιμοποιείται επίσης για διακοσμητικές έπιπλα, τέχνες και χειροτεχνίες, θόλους οροφής, σκούπες, μοντέλα κλπ.

Χαρακτηριστικά
Γρήγορη
ταχύτητα
σχηματισμού
Εύκολο
να
βαφτεί/χρωματιστεί
Εξαιρετική
εμφάνιση
Άγευστος
και
εύκολος
στην
παραγωγή
Καλές
μηχανικές
ιδιότητες
Τεχνικό δελτίο δεδομένων
|
Α |
Τύπος | MC-PU70A |
| Εμφάνιση | Χωρίς χρώμα | |
| ViscoσΙt(y30°C)mΠΑ·σ/ | 2000 σπ | |
|
Β |
Τύπος | MC-PU70B |
| Εμφάνιση | διαυγές κίτρινο | |
| Viσγoσ- Ναι.y(30°C)/mΠΑ·σ | 500 | |
| Αναλογία Α:Β(αναλογία μάζας) | 1:1 | |
| Χρόνος λειτουργίας | 15-20 λεπτά. | |
| Ζελέχρόνος(30°C)*/min | 3 λεπτά. | |
| Εμφάνιση | Ελαφρό κίτρινο | |
| Σκληρότητα(ακτή D) | 70±3 | |
| Ποσοστό συρρίκνωσης | 3-5‰ | |
| Χρήση | για την κατασκευή καλούπιων από σκυρόδεμα | |
|
Χρονοδιάστημα διατήρησης |
6 μήνες από την ημερομηνία παραγωγής στην αρχική συσκευασία | |
Πώς
να
το
χρησιμοποιήσετε
1.
Μείγμα
Α:
Β
100:100
κατά
βάρος.
Degas
με
θάλαμο
κενού
(χρόνος
ελέγχου).
2-
Εισάγετε
σε
θάλαμο
πίεσης
για
περίπου
10
λεπτά.
3Αν
το
πάχος
του
αντικειμένου
είναι
λεπτό,
μπορεί
να
χρειασθεί
μεγαλύτερος
χρόνος
πριν
από
το
demold.
Συμβουλές
1Η
ρητίνη
PU
θα
αντιδράσει
γρηγορότερα
όταν
η
θερμοκρασία
του
δωματίου
είναι
υψηλότερη.
2Μόλις
ρίξετε
την
απαιτούμενη
ρητίνη
PU,
σφίξτε
το
καπάκι
γρήγορα.
Το
προϊόν
αυτό
έχει
χαμηλή
ιξώδεςτητα
και
μεγάλη
ρευστότητα.
ΠΑΚΚέιτζ:20 κιλά/τυμπανο, 200 κιλά
Αποθήκευση:Εάν δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα δοχείο κάθε φορά, κάντε την ένεση.2Ο χρόνος αποθήκευσης της αρχικής συσκευασίας είναι 6 μήνες.



