| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Ωρα παράδοσης | about 3-5 working days after payment |
| Μάρκα | MC |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Πρότυπος αριθμός | Mc400-4 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 5kg/bottle, 20kg ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kg ανά ημέρα |
| Brand Name | MC | Πρότυπος αριθμός | Mc400-4 |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20kg |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 8000kg ανά ημέρα | Χρόνος παράδοσης | περίπου 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 5kg/bottle, 20kg ανά χαρτοκιβώτιο | Όνομα προϊόντων | Εποξική ρητίνη |
| Εμφάνιση | Κρύσταλλο - καθαρίστε | Αναλογία μιγμάτων | 3:1 |
| Σκληρότητα | Μπορέστε να ρυθμιστείτε |
Χαμηλό θερμότητας κρύσταλλο αντίστασης απελευθέρωσης κίτρινο - καθαρίστε την εποξική ρητίνη για την κατασκευή των τεχνών και των τεχνών Diy
Περιγραφή προϊόντων
Η εποξική ρητίνη 400-4AB είναι μια ΤΟΠ εποξική ρητίνη βαθμού τροφίμων παλτών τους όρους που θεραπείες υπό κανονικής και χαμηλής θερμοκρασίας. Έχει την καλή ισοπέδωση, φυσικό defoaming, χαμηλό ιξώδες, υψηλή σκληρότητα και υψηλής αντοχής. Μπορεί να θεραπευτεί στη θερμοκρασία δωματίου ή με τη θέρμανση. Αφιερωμένος στον πίνακα πτώσης κρυστάλλου, μαρμάρινος πίνακας, τρισδιάστατη μόνωση πατωμάτων, πάτωμα μετάλλων, countertop κουζινών, επίστρωμα ρητίνης, υψηλό επίστρωμα σκληρότητας σε οποιαδήποτε επιφάνεια και άλλα ηλεκτρονικά μέρη, moisture-proof potting, μυστική κάλυψη, κ.λπ.
Πλεονεκτήματα
Σαφής
εμφάνιση
απόγειου
Υψηλή
σκληρότητα
Υψηλός
σχολιάστε
Εύκολη
εφαρμογή
Εύκολος
να
καθαρίσει
Κύριες
εφαρμογές
Χάντρες
Rhinestone
Προκαλούμενο
από
τον
άνθρωπο
διαμάντι
Προκαλούμενο
από
τον
άνθρωπο
κόσμημα
Αναμνηστικό
Λειτουργία
1.
Ζυγίστε
την
κόλλα
Α
και
Β
σύμφωνα
με
τη
δεδομένη
αναλογία
βάρους
στο
έτοιμο
καθαρισμένο
εμπορευματοκιβώτιο,
ανάμιξε
πλήρως
το
μίγμα
πάλι
που
ο
τοίχος
εμπορευματοκιβωτίων
από
δεξιόστροφα,
το
τοποθετεί
εμπρός
για
3
έως
5
λεπτά,
και
έπειτα
μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί.
2.
Πάρτε
την
κόλλα
σύμφωνα
με
το
χρησιμοποιήσιμους
χρόνο
και
τη
δόση
του
μίγματος
για
να
αποφύγετε.
Όταν
η
θερμοκρασία
είναι
κάτω
από
15
Oc,
παρακαλώ
θερμάνετε
την
κόλλα
Α
σε
30
Oc
πρώτα
και
την
αναμίξτε
έπειτα
στην
κόλλα
Β
(η
κόλλα
Α
θα
είναι
πυκνώνει
στη
χαμηλή
θερμοκρασία)
Η
κόλλα
πρέπει
να
είναι
σφραγισμένη
μεταγενέστερη
χρήση
καπακιών
για
να
αποφύγει
την
απόρριψη
που
προκαλείται
από
την
απορρόφηση
υγρασίας.
3.
Όταν
η
σχετική
υγρασία
είναι
υψηλότερη
από
85%,
η
επιφάνεια
του
θεραπευμένου
μίγματος
θα
απορροφήσει
την
υγρασία
στον
αέρα,
και
θα
διαμορφώσει
ένα
στρώμα
της
άσπρης
υδρονέφωσης
στην
επιφάνεια,
έτσι
όταν
η
σχετική
υγρασία
είναι
υψηλότερη
από
85%,
δεν
είναι
κατάλληλο
για
τη
θεραπεία
θερμοκρασίας
δωματίου,
προτείνει
να
χρησιμοποιήσει
τη
θεραπεία
θερμότητας.
Εξοπλισμός εργαστηρίων



