| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 100kg |
| Ωρα παράδοσης | 3-12 working days after payment |
| Μάρκα | MC Epoxy Resin |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | MSDS |
| Αριθμός μοντέλου | MC-ER2185 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | 5 kg ανά φιάλη, 20 kg ανά τύμπανο ή 200 kg ανά τύμπανο |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, Paypal |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 4000 kg/ημέρα |
| Brand Name | MC Epoxy Resin | Αριθμός μοντέλου | MC-ER2185 |
| Certification | MSDS | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 κιλά | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, Paypal | Ικανότητα εφοδιασμού | 4000 kg/ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-12 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή | Πληροφορίες συσκευασίας | 5 kg ανά φιάλη, 20 kg ανά τύμπανο ή 200 kg ανά τύμπανο |
| Άρθρο αριθ. | MC-ER2185 | Εμφάνιση | Διαυγές υγρό |
| Πυκνότητα 25°C | 1.1·1.2 g/cm3 | Β Πυκνότητα 25°C | 00,9 ∆1,1 g/cm3 |
| Σφιχτότητα 25°C | 800-1000 Pa.s. | Β ιξώδης 25°C | 200·300 Pa.s. |
| Αναλογία μιγμάτων | 2 Α: 1 Β | Σκληρότητα | 84-86 Ακτή D |
| Ειδικό | Αντίσταση στο κιτρίνισμα | Πλεονέκτημα | Μεγάλη διαφάνεια και λάμψη |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται μεταξύ των ρωγμών στο ξύλο |
Βαθύ χύσιμοΕποξική ρητίνηγια Tabletop
Περιγραφή του προϊόντος:
Το MC- ER2185A/ MC- ER2186B είναι μια διμερή διάφανη ένωση από επωξική ρητίνη, η οποία στερεώνεται σε θερμοκρασία δωματίου.χαμηλή ιξώδης ανάμειξη, καλή ατμόσφαιρα, μακρύς χρόνος λειτουργίας σε θερμοκρασία δωματίου, εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες μετά τη θέρμανση, χαμηλή συρρίκνωση, το θέρμαντο προϊόν έχει καλή διαπερατότητα φωτός και άλλα πλεονεκτήματα.
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται κυρίως για το σχηματισμό επιπέδων ποταμού, επιπέδου εργασίας, τραπεζιού καφέ και μεγάλων διαφανών σκαφών.
Βαθμός χύσης: περίπου 5-10 cm ανά φορά

Χρησιμοποιώντας τις οδηγίες:
1Ζύγισμα: ζυγίζουν τα υλικά Α και Β σύμφωνα με την αναλογία βάρους (2:1).
2Αναμειγνύοντας: Αναμειγνύετε τα ζυγισμένα υλικά Α και Β και ανακατεύετε ομοιόμορφα.
3Χύσιμο: Χύσιμο των υλικών Α και Β στα αντικείμενα που πρέπει να χυθούν.
Διάρκεια εργασίας 25°C: 45-180 λεπτά (μπορεί να ρυθμιστεί)
Χρόνος θεραπείας 23-25°C: 24-48 ώρες
Φυσικές Ιδιότητες
| Άρθρο αριθ. | MC-ER2185 Α | MC- ER2186 Β |
| Εμφάνιση | Διαυγές υγρό | Διαυγές υγρό |
| Πυκνότητα 25°C,g/cm3 | 1.1 ∙1.2 | 0.9 ∙1.1 |
| Επικονικότητα 25°C, Pa.s. | 800 ̇ 1000 | 200 ̇ 300 |
| Αναλογία ανάμειξης | 2 Α: 1 Β | |
| Σκληρότητα | ΑΠΟΤΗΛΗ-Δ | 84-86 |
| Συντελεστής γραμμικής διαστολής | CM/K | |
| Απορρόφηση νερού | 100 °C/1H, σε % | |
| Θέρμανση μετάβασης γυαλιού | °C | > 100 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | °C | -60-120 |
Τα παραπάνω δεδομένα απόδοσης είναι τυπικά δεδομένα που μετρούνται σε εργαστηριακό περιβάλλον με θερμοκρασία 25°C και υγρασία 70%.
Συσκευή:
5 kg ανά φιάλη, 20 kg ανά τύμπανο ή 200 kg ανά τύμπανο
Αποθήκευση:Έχει διάρκεια διατήρησης 10 μηνών στην αρχική συσκευασία σε δροσερό, ξηρό και αεριζόμενο μέρος.



