| Τιμή | USD 5000-20000 |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 work days |
| Μάρκα | HHS |
| Θέση προέλευσης | Qingdao Shangdong |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Xb-200 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη ξύλινη συσκευασία ή βασισμένος στο αίτημα πελατών |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60 σύνολα/έτος |
| Brand Name | HHS | Πρότυπος αριθμός | Xb-200 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Qingdao Shangdong |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | USD 5000-20000 |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60 σύνολα/έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | τυποποιημένη ξύλινη συσκευασία ή βασισμένος στο αίτημα πελατών |
| Τύπος | Vulcanizer | χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος | Θερμοκρασία | 300 βαθμός |
| Στρώματα εργασίας | 1-4layers | Πιάτα | 540*5800mm |
| Θέρμανση | ηλεκτρική ενέργεια, θέρμανση ατμού, θέρμανση πετρελαίου διεξαγωγής. | Βάρος | 3000 κλ |
| Πλεονέκτημα | υψηλή παραγωγή |
Εισαγωγή
Αυτόματη γρήγορη μπροστινή τοπ 4RT λαστιχένια να βουλκανίσει υψηλής ακρίβειας μηχανή:
Χρησιμοποιημένο για τη θείωση και τη σχηματοποίηση όλων των ειδών λαστιχένιων προϊόντων, το άνοιγμα φορμών 4RT είναι κατάλληλο για όλα τα είδη πολυστρωματικής φόρμας, είναι ένα πολυσύνθετο πρότυπο.
Η μεγάλη χωρητικότητα υιοθετεί τη διπλή δύναμη, διαφορετικό σχέδιο κυκλωμάτων πετρελαίου, σταθερό, ήρεμο ελάττωμα χαμηλό, δύο άξονες μπορούν να χρησιμοποιηθούν συγχρόνως. Με τη λειτουργία της αργής βαθμολόγησης φορμών, η βαθμολόγηση φορμών είναι ασφαλέστερη. Ακριβής προσδιορισμός θέσης μέσα και έξω από τη φόρμα, με το σχέδιο ασφάλειας προσδιορισμού θέσης 100%, ώστε να εξασφαλιστεί ότι η φόρμα δεν είναι χαλασμένη. Η ταχύτητα της ανύψωσης και του κλεισίματος είναι διευθετήσιμη, ακριβής και αξιόπιστη.
Παράμετροι
| Πρότυπο | 100T4RT |
| Πίεση | 100T |
| Κτύπημα | 300mm |
| Λειτουργώντας πιάτα | 450x450mm |
| Απόσταση μεταξύ δύο πιάτων | 300mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 250mm |
Εικόνες











